Liigu sisu juurde

Me tagastame raha, või vahetada pärast saame oma objektid. See võib olla kuni päeva, Brasiilia, mis on pikem. Pange TÄHELE, Palun, Kui teil valida tasuta shipping võimalus, teie pakk tuleb otse toimetada oma kodu ainult üks kord, või saadab oma kohalikku postkontorisse, siis tuleb teil võtta oma jälgimise numbri ja teie isikukood, et koguda oma punkte. Hunter kauss silikoonist äärega. Kui teil on küsimusi, palun võtke meiega ühendust. Konservid; Magustamiseks; Maitsestamiseks; Roosa sool on maailma puhtaim soolakivi kristall, Jasmiinisuitsu lõhe suupiste.

Allpool üksikasjad meie pood võib olla kasulik teile.

Allpool üksikasjad meie pood võib olla kasulik teile. Palun varvid kaalulanguspaketid spetsifikatsioonid enne, kui te tellida. Tavaliselt lubatud suuruse vahe on appoximately cm mõõte.

varvid kaalulanguspaketid

Kui te leiate, suurus tooted ei sobi, võite ühendust otse meiega. Siiski, kui te arvate, et punkt saanud on valet värvi, palun võtke meiega ühendust, et näha, kui toetust on võimalik.

salenemist meeste kehakaalu põhjused, mida teha põrkavaga

Tasuta kohaletoimetamine tellimus saadetakse Hiina post air mail. Hiina post air mail on tavaliselt punkt jõuab jooksul tööpäeva jooksul pärast lähetamist.

varvid kaalulanguspaketid

Mõnikord tolli-või ilm probleem, see lükkub edasi. See võib olla kuni päeva, Brasiilia, mis on pikem.

varvid kaalulanguspaketid

Me hüvitame teile, kui te tagasi esemed 15 päeva jooksul sinu kätte punkte, mis tahes põhjusel. Kuid ostja tuleb veenduda, et toode tagastatakse, on nende algne tingimusi.

Kui esemed on vigastatud või kadunud, kui nad on tagasi, ostja vastutab sellise kahju eest. Ostja peaks püüdma täita nõue woth logistika ettevõte katta kulud kahju või kadu. Ostja vastutab shipping sööda tagasi teemad.

varvid kaalulanguspaketid

Me oleme väga uhked, et meie suhted ja meie tagasiside hinnang ja püüab fikseerida mingeid probleeme. Soovitame ostja võtke meiega ühendust, mis võib sisaldada eelmise vestlus kui ostja on küsimuse kohta punkt, et saaksime teada, mis juhtub konkreetselt ja seda lahendada kiiresti Kohal.

Konservid; Välipalat.