Liigu sisu juurde

Patsiendid, Rasedad naised ja südame patsient saab notnse see seade. Kui te ei kasuta seadet, pange lõigata powei 4. Soovituslik saunas viibimise aeg on minutit. Pange palun tähele:ultraheli laine ja infrapuna tekitab sooja tunde nahale. Samm 1 Puhastab nahka enne taotluse. Kui intrared ray aitab taastada elastsuse ja aktiivsete rakkude põhjalikumalt.

slimming restoran

Pakett — Salendav Päevapaket Pirita Spa Hotel Veealune massaaž — Massaaži toimel kiireneb vereringe ja ainevahetus ning organismil on kergem slimming restoran mürkidest ja jääkainetest. Hea vahend stressi maandamiseks.

slimming restoran

Protseduuri ajal on patsient sooja veega täidetud suures vannis ning massöör masseerib voolikust 0,5 atmosfäärise survega veejoaga kogu keha. Vee survejuga avaldab mehhaanilise ja soojusliku teguri koosmõjul lõõgastunud kudedele tugevat suruvat toimet, ebameeldivat tunnet või valu tekitamata.

Infrapunasaun — infrapunakiired on loomulikud ja tervisele täiesti ohutud, edastades soojusenergiat, kiirendades ainevahetust ning mõjudes tervistavalt kogu kehale ja organismile. Infrapunasaun on tõhus erinevate haiguste ravis, spordijärgses lõõgastumises ja iluravis. Enne sauna minekut soovitatakse juua palju vett.

slimming restoran

Infrapunakiired soojendavad keha seespidiselt, tungides cm sügavusele naha alla ja soojendades kõiki elundeid, kiirendades verevarustust ja väljutades mürke, tugevdades organismi immuunsüsteemi.

Soovituslik saunas viibimise aeg on minutit.

slimming restoran

Lümfimassaaž — Pehme massaaž stimuleerib lümfivedeliku voolu ja ergutab jääkainete eemaldamist kehast. Lõdvestab ja leevendab lihaspingeid, mõjub hästi tursete, vereringehäirete ja ainevahetushaiguste puhul. Kasutatakse meditsiinis ja iluravis.

slimming restoran