Liigu sisu juurde

Suureneb energia kättesaadavus organismi rasvavarudest. Ärge ületage soovituslikku päevast annust.

Nimelt on ananass kõrge toiteväärtusega ja madala kalorsusega vili, sisaldades grammi kohta vaid ligi 46 kcal.

ss kaalulangus

Eriti olulist rolli omab bromelaiin valkude seedimisel. Süües koos valke ja süsivesikuid, mida me üldjuhul ka teeme, on organismil raskusi nende eraldamise ja seedimisega.

rasva kadu parast

Selle tagajärjel seeduvad valgud halvasti ja ebapiisavalt seeditud valgu osakesed võivad tekitada organismis rasvumist ja ülekaalu. Väike nipp! Ananassi tuleks süüa koos südamikuga, sest bromelaiini leidub just seal kõige enam.

hill kaalulangus toit

Ananassis leiduvad kiudained soodustavad seedimist ja soolestiku tööd, andes kauemaks täiskõhu tunde. Lisaks aitab ananass kehast liigset vedelikku väljutada. Viljas olevast aminohappest - trüptofaanist, sünteesitakse organismis mõnuhormooni serotoniini, mis vähendab magusaisu ja annab hea tuju.

kui palju kaalulangus 2 nadala jooksul

Ananass on rikas api rasvapoletaja ja vitamiinide sisalduse poolest, sisaldades c-vitamiini, fosforit, magneesiumi, mangaani, kaaliumit, kaltsiumit, tsinki, rauda - kõike, mis on oluline luude tugevuse säilimiseks ning närvisüsteemi häireteta tööks. Laste luud ja liigesed arenevad paremini, vanematel inimestel muudab see nad tugevamaks.

Meravita Rasvapõletaja Aafrika mangoga

Ananass aitab kaasa kollageeni moodustumisele ja haavade paranemisele. Kõiki neid vitamiine ning kasulikke aineid sisaldab värske ananass.

kooduri kaalulanguse napunaited

Kontsentreeritud mahlad, töödeldud ananass ning muud ananassi sisaldavad söögid ja joogid ei pruugi neid aineid sisaldada ja seega puudub neil ka vastav kasulik toime.