Liigu sisu juurde

See kulutab palju kaloreid, mis aitab kaasa kehakaalu langusele. Jooksurajad on saadaval peaaegu igas spordisaalis, muutes selle juurdepääsetavaks võimaluseks kõigil treeningutasemetel.

Samuti omab suurt tähtsust korralik soojendus enne trenni — vähemalt 5—10 minutit mõõdukat, dünaamilist liikumist enne kui täisgaasil edasi kihutada.

1. Kõrge intensiivsusega intervalltreening (HIIT)

Seda saab teha jooksulindil, rattal või stepperil, õues treenides või hoopis kokku panna ringtreening oma lemmikutest. Siin on meie üksteist lemmikut, mis on koostatud fitnessmaailma tipptegijate poolt.

fat burner 10 paeva kaalulangus seiskunud kahe nadala parast

Lisa need oma arsenali, et parandada oma füüsist, põletada rasva ja näha suurepärane välja! Soorita 3 ringi. Puhka 30 sekundit, astu kas küljepaneelile või jää lihtsalt seisma. See on maksimaalne kordade arv, kui teie süda võib ühe minuti pikkuse treeningu ajal peksma hakata.

Eelkõige selles peitubki kõrge intensiivsusega intervalltreeningu HIIT võlu.

Teie maksimaalne pulss onmillest on lahutatud teie vanus. Üldiselt on teie rasvapõletustsoon 70 protsenti maksimaalsest pulsist. Selle numbri abil saate teada, kui palju peaksite kaalulanguse toetamiseks pingutama.

Siin on üks viis seda teha: Kandke pulsikell randmel või rinnal. Seadke jooksulint tasaseks. Pange kalle 2 protsendini.

 • 10 kg kaalulangus 100 paeva jooksul
 • minutilise rasvapõletusliku jooksulint harjutused - Treeningud
 • Jooksurajad on suurepärased seadmed kodus või spordisaalides, mis võimaldavad teil teha head treeningut aastaringselt, sõltumata ilmast.
 • Alumine rida Jooksuraja kaalulangus: 4 rasvapõletuse strateegiat kehakaalu langetamiseks Jooksurada on tohutult populaarne aeroobse treeningu masin.

Sörgi kiirus 4 mph 1 minut. Jookse kiirusega 8—10 miili tunnis või kuni sisenete oma rasvapõletustsooni.

kuidas poletada rinna rasva kuidas kiiresti kaalulangus

Selle pulsiga jookse 15—30 minutit. Jahutamiseks jalutage 5 minutit 2 mph. Kui 70 protsenti on keskmine rasvapõletustsoon, siis kõik on erinevad.

rasva kadu kohvi retsept kaalulanguspaketid chennais

Mõni inimene võib siseneda rasvapõletustsooni 55 protsendiga maksimaalsest pulsist, samas kui teistel võib tekkida vajadus jõuda 80 protsendini. See sõltub erinevatest teguritest, nagu sugu, vanus, sobivuse tase ja tervislikud seisundid.

rasva runnak rasvapoletaja kaalulangus ka sahi tarika

Samuti võite siseneda oma rasvapõletustsooni väiksema jooksulindi kiirusega. Personaaltreener aitab optimaalse kaalulanguse saavutamiseks välja selgitada teie ideaalse kiiruse ja pulsi.

kuidas poletada rasva lihaste peal seened rasvaskaotus

Minge ruttu välja Teine jooksulindi kaalukaotuse strateegia on tavapärase režiimi vahetamine. Seda tüüpi koolituse intensiivsus varieerub madalalt kõrgelt ja jälle madalalt.

Treeningu ajal suurema intensiivsusega treenides põletatakse rohkem kaloreid, kuid rasv on vaid väike protsent. Põletatud kalorid sõltuvad teie kaalust ja hapniku tarbimisest, kuid võite kaotada 8—15 kalorit minutis. Intervalltreening rasvapõletuseks Pärast seda, kui vahelduva intensiivsusega treeningprintsiip tunnistati tõhusaks rasvapõletuseks ja tõhusaks viisiks füüsilise vormisoleku parandamiseks, ilmus palju alternatiivseid treeningprogramme.

Video: Vabane migreenist selle 10-minutilise seansiga! 2021, Mai

Enamik neist on keskendunud kiirele, nähtavale ja kvaliteetsele tulemusele kehakaalu langetamisel. Igasuguse rasvapõletuse intervalltreeningud on veebipõhise video kaudu kõigile kättesaadavad.

fitness blender 37 minuti rasva poletamine multi slim ulevaated

Kõige populaarsemad programmid, mis põhinevad tsüklilisel koormuse pöörlemisel: Sammu intervall — perioodiliselt korduvad harjutused astmeplatvormil või muude spordivahendite abil. Parim sobivus B. T fit — progressiivne treeningintervall, mis ühendab endas intensiivse kardio treeningu, jõujooga, sportlikud harjutused. Fitmix — kombinatsioon pilatesest, fitnessjoogast, fit boxist. Fartlek — erineva tempoga jooksu tsükliline kordamine erinevatel distantsidel.

Hankige sisse, pääsege välja ühega neist 10 kiirest rutiinist.

Tabata — kavandatud efektiivne neljaminutiline treening sekundis. Intervalltreening Tabata Tuntud tsükliliste treeningute süsteem on Tabata intervalltreening, mille lõi jaapani arst ja sai tema järgi nime.

 1. Vaakum fat loss machine
 2. Kardioseadmed - Trenažöörid - SportTrend
 3. Jooksuraja Kaalulangus: 4 Rasvapõletuse Strateegiat Kehakaalu Langetamiseks | Sobivus
 4. Kuidas kahjustada keha rasva protsenti
 5. Video: Vabane migreenist selle minutilise seansiga!
 6. Mhealthy kaalulangus
 7. Jooksurada on ülipopulaarne aeroobne treeningmasin.

Metoodika olemus on valmis juhise täpne täitmine autor nimetab selle protokolliharjutuste sooritamise aeg, mis jaguneb sekunditeks. Võite valida mis tahes harjutuse, sooritada seda täpselt 20 sekundit, seejärel 10 minutit rahulikuma füüsilise tegevusega tegelemiseks.

Sport on parim vahend võitluses saleda keha eest, mis erinevalt dieedist ei jäta lõtva nahka ega tselluliiti. Millist tüüpi treeningut valida, sõltub teist, kuid kõige kogenumad treenerid soovitavad teil kaalutõusu kiireks õppimiseks kasutada intervalltreeningu meetodit. Tegelikult on kõrge intensiivsusega treenimine selline tegevus, kus suhteliselt lühikese intensiivse treeningu perioodid intervallid asendatakse samade jõu taastamise perioodidega. See ei tähenda, et pärast viieminutilist hüppamist istume viis minutit. Omamoodi puhkeajad on kiirustamata harjutused, mille minimaalne koormus on südamelihas.