Liigu sisu juurde

On näha, et see mitteinvasiivne protseduur on sama efektiivne kui rasvaimu, mis on invasiivne protseduur. Et tuimus vähendab nädala jooksul. Cryolipolysis on läbimurre, mitteinvasiivne protseduur, mis kasutab jahutuse tehnoloogia märgatavalt kaotada rasva ilma operatsioonita. Need reaktsioonid annavad nahale rohkem naha püsivust ja kvaliteeti.

Ravida saab paljusid piirkondi, näiteks vöökoht, kõht, tuharad ja reied, käsivars ja kaenlaalused, lõug - 20—30 minutit ühe korraga, kordne ravi annab parima tulemuse. Krüolipolüüs Kuna rasvade triglütseriid muutub eriti madalatel temperatuuridel tahkeks. See kasutab arenenud jahutustehnoloogiat, et rasvakesi valikuliselt sihtida ja rasvarakke lahustada järkjärgulise protsessi kaudu, mis ei kahjusta ümbritsevaid kudesid, vähendab soovimatut rasva, kui rasvarakud puutuvad kokku täpse jahutamisega, 4s slimming nad loomuliku eemaldamise protsessi, mis järk-järgult vähendab rasvakihi paksus.

salendav tankin

Ja töödeldud piirkonna rasvarakud lahustatakse soovimatu rasva lahustamiseks õrnalt läbi keha normaalse ainevahetusprotsessi. Kõht, puusad, reied, tuharad, põlved ja õlavarred vormitakse ilma operatsioonide ja armideta.

rasva kadumise loikamine

Mitteinvasiivne, valutu, ohutu ja kiire alternatiiv rasvaimule. Läbilõigete rasvakihtide täpne eemaldamine ilma pikaajalise taastumiseta Mitmepolaarne RF Kude, mis tekib 5-MHz raadiosagedusliku raadiosageduse kaudu, on suurepärane alternatiiv lõtva ja vananenud naha mitteinvasiivse kinnituse saamiseks.

parim viis rasva poletamiseks nadalas

Selle sagedusega genereeritud kontrollitav kuumus saavutab pinnapealse armas temperatuuri vahemikus ° C, mis on võimeline stimuleerima olemasolevat dermaalse kollageeni tootmiseks ja nimetatud kollageeni kontraktsioonis üleminekuprotsessi tekitamiseks.

Need reaktsioonid annavad nahale rohkem naha püsivust ja kvaliteeti. Tulemuseks on siledam nahk ning silmnähtavalt vähenevad kortsud ja plekid ning tselluliidile väga omane "oranž nahk".

slimming face app