Liigu sisu juurde

Praegu on see suunatud lihasmassi kiirele komplektile. Kombineeritud kursuse näide: mg testosterooni enantaati nädalas; mg nandrolooni nädalas; Aromataasi inhibiitorid vastavalt juhistele. Miljonite kasutajate praktika ütleb, et see aine töötab sellises skeemis.. Täiustatud kaalukursuse variant võib välja näha järgmine: 5. Nende tutvustus peaks olema lõpule jõudnud 1 nädal pärast kursuse lõppu.

Testosterooni enantaat

Kursuse kestus - 8 nädalat Tsüklijärgse ravi kestus - 3 nädalat Testosterooni enantaatmetaani stanozolooli tsükli kõrvaltoimed Testosterooni enantaadil, nagu Danabolil, on kalduvus aromataasile, mistõttu östradiooli sisaldus kehas suureneb kursusel, mis võib viia günekomastia ilmnemiseni, liigse vedeliku kogunemiseni ja rasva ladestumiseni vastavalt naissoost tüübile - see kõrvaldatakse, võttes Anastrosooli ja Clomidi tsüklijärgsele tsüklile teraapia.

Testosterooni enantaat Testosterooni enantaat slängi nimi: "enka" on anaboolne steroid, mis on esitatud pika estri kujul. See rasvapoleti anavariga kulturismis, tõstmises ja jõutõstmises väga populaarne, kuna see võimaldab sportlastel kiiresti lihasmassi suurendada, suurendab oluliselt jõudu ja vastupidavust.

Testosterooni enantaadi kasutamine algas eelmise sajandi keskel, rasvapoleti anavariga on selle ravimi kasutamise kohta palju teavet ja "elunõu".

Testosterooni enantaati kasutati algselt meditsiinilistel eesmärkidel testosteroonipuuduse raviks. Tulenevalt asjaolust, et enkal oli tugev anaboolne toime, pakkus see sportlastele huvi tugevusspordi vastu ja nii sai aja jooksul jõusaalides tohutu populaarsuse.

Enka on rauasõprade seas nii populaarne, et paljud sportlased võrdlevad seda enanthate'iga, et selgitada konkreetse steroidi toimivust.

Kõige sagedamini kasutatakse kulturismis anaboolseid steroide - need on ravimid, mis jäljendavad testosterooni toimet. Sportlased nimetavad neid "ravimiks", "keemiaks", "steroidideks", "vitamiinideks" jne. Naiste jaoks töötatakse välja spetsiaalseid madala hormoonisisaldusega preparaate, mis on kohandatud naisorganismi tööga. Kuidas vältida kõrvaltoimeid Testosterooni võtmise tagajärjel tekkivate ebameeldivate tagajärgede vältimiseks on soovitatav otsida abi spetsialistidelt, kes kirjutavad pädevalt välja konkreetse inimese kursuse, võttes arvesse tema keha omadusi. Oluline on mitte ületada ettenähtud annust, mitte pikendada vastuvõtu kulgu ja mitte segada teiste ravimitega ilma arsti nõusolekuta.

Testosterooni enantaadi kirjeldus Enantaati harrastanud sportlased rasvapoleti anavariga, et see ravim võimaldab teil lühikese aja jooksul saavutada tahke lihasmassi, suurendada oluliselt vastupidavust ja suurendada jõudu. Nad märgivad ka energia suurenemist, rõõmsameelsust, suurenenud toonust, kiiremat taastumist pärast treeningut. Testosterooni enantaat mõjutab positiivselt vereloomet, suurendab vere punaliblede taset ja organismi siseneva hapniku hulka.

Testosteroon kulturismis

Tasub mainida, et enka hoiab kehas vett märkimisväärselt. See on kiire massilise kasvu üks põhjusi.

Muuda Sageli otsivad algajad mingit ülisalajast või üliefektiivset lihaste ülesehitamise steroidkursust. Neile tundub, et selleks, et saada suureks nagu Hulk, peate teadma mingit maagilist saladust. Kuid tegelikult on teil vaja vaid osata kasvatada lihaseid ilma steroidideta! Kui inimene teab, kuidas seda teha, siis piisab sellest, kui ta võtab AINULT ühe ravimi ja sellega saavutatakse vähemalt umbes 10 kg kaal.

Sageli peavad sportlased veepeetust kõrvaltoimeks, ebasoovitavaks efektiks, kuid sellel on ka positiivne mõju: vesi justkui määrib teie liigeseid, kaitstes neid treeningu ajal suurenenud stressi eest, leevendab neis esinevat valu, kaitseb lülidevahelisi kettaid kulumise ja kahjustuste eest.

Kuidas võtta testosterooni enantaati Testosterooni Enanthate on pika toimeajaga steroid.

Testosterooni enantaadi kirjeldus

Pärast süstimist imendub see järk-järgult, säilitades veres anaboolsete hormoonide kõrge taseme. Nende maksimaalne kontsentratsioon langeb esimesele päevale, seejärel väheneb see 15 päeva jooksul järk-järgult.

Sellel on üsna tugev anaboolne toime, see on sageli kombineeritud massikursuste aluseks. Seda ravimit kasutavad nii professionaalsed kui kogenud sportlased ja algajad.

Kursus Nandrolone Deca + testosterooni enantaat + metaan + Stan - Hüpoplaasia May

Annus kogenud sportlastele, kes on varem kasutanud anaboolseid steroide, võib olla mg nädalas, samas kui algajatele mõeldud annus on mg nädalas. Süstid tehakse korda nädalas, on soovitav panna need "5.

Süstimine peaks olema sügav, nõelaga cm.

  1. Компьютерные вирусы столь же разнообразны, как и те, что поражают человека.
  2. Спортивный портал
  3.  Боже всемилостивый, - прошептал Джабба.
  4. Они ее не бьют, им легко угодить.
  5. Сьюзан словно окаменела, ничего не понимая.
  6. Верхняя пуговица блузки расстегнулась, и в синеватом свете экрана было видно, как тяжело вздымается ее грудь.

Kaalulangus bbcom õli on üsna paks, nii et te ei tohiks katsetada ja panna seda deltadesse, kuna see on süstekohal täis erinevaid põletikke. Pärast süsti on soovitatav minutit pikali heita, kasutades samal ajal süstekoha massaažiks ümmargusi liikumisi, justkui hõõrudes "õli" lihaskoesse.

Kuidas võtta testosterooni enantaati

Esimestel päevadel pärast süstimist võib tekkida tunne, et "5. Kudede paranemise kiirendamiseks süstekohtades ja põletiku ennetamiseks valmistavad sportlased joodivõrke, samuti kasutavad mitmesuguseid muid traditsioonilisi meetodeid, mis soodustavad paranemist süstekohtades. Ärge unustage süstimise steriilsust. Testosterooni enantaat on sageli saadaval 10 ml pudelis.

Kaalutreening - kuidas võtta testosterooni enantaati, danabooli ja stanozolooli

Märkus: Kujutage ette, et kursus on 1 kuup nädalas. Süstla valimisel mõõteskaalal 1 ml pidage meeles, et süstla enda ja nõela düüsis on veidi õli. Seega, kui saabub aeg viimaseks meie puhul kümnendaks süstimiseks, pole õli järele jäänud 1 ml, vaid vähem sageli 0,5—0,6 mlmõnel juhul tehakse kokku 9 süsti. Selles pole midagi hirmutavat, nii et te ei tohiks imestada ja süüdistada tootjat ravimi "alatäitmises". See juhtub peaaegu kõigil ravikuuridel, kus kasutatakse ravimeid, mida ei toodeta eraldi ampullides näiteks testosteroonpropionaadinavaid viaalides.

PCT pärast testosterooni enantaati Tavaliselt kestab enantaatikuur nädalat. Kuna testosterooni enantaat on tugevalt aromatiseeritud, tuleb kuuri ajal alates 2 nädalast kuni rasvapoleti anavariga lõpuni võtta Provironi või aromataasi inhibiitoreid näiteks: Rasvapoleti anavariga.

Üldine teave testosterooni kohta kulturismis - Kõri May

Kui kursus ületab 8 nädalat ja annus on suurem kui mg nädalas, tuleb manustada gonadotropiini alates 3 nädalast kuni 2 nädalat pärast kursuse lõppu. Testosterooni enanthate kursus Nagu te juba teate, on enantaat "põhiline" steroid ja see on kombineeritud peaaegu kõigi AC-dega. Selles tabelis on toodud tavaliste kursuste näited. Ravimite täpsemad annused valitakse individuaalselt, lähtudes keha omadustest ja lõppeesmärgist. Kursuse lõpus on tingimata vaja läbi rasvapoleti anavariga PCT.

Enanthate'i saab kombineerida ka Winstroliga StanozololPrimabolaniga, Anadroliga, trenbolooniga jne Kursuse ajal peate režiimist kinni pidama, sööma õigesti ja asjatundlikult rasvapoleti anavariga. Dieeti on soovitav lisada sportlik toitumine valk, võimendaja, vitamiinide ja mineraalide kompleks, aminohapped, BCAA, glutamiin, kreatiin jne.

Testosterooni enanthate kõrvaltoimed Kuna enka on tugevalt aromatiseeritud, võivad sportlased kogeda mitmesuguseid kõrvaltoimeid akne, günekomastia, juuste väljalangemine jne.