Liigu sisu juurde

Araabia kõnekäänd: Õnnelik ei ole mitte see, kellel kõik on olemas, vaid see, kes on rahul sellega, mis tal on. Tema KMI on 20,8, mis viitab selle vanuse puhul rasvumisele. Aleksandra 2. Kui mõtleme õigesti, siis ka sööme õigesti! Üritan vähe näksida, aga see eriti ei toimi.

Südame-veresoonkonnahaiguste ja paljude teiste haiguste risk tõuseb tugevalt, kui inimese KMI ületab Kui KMI on üle 30, loetakse seda juba rasvumiseks.

kaal vanusega fat burner universal ulevaade

Rasvumine on olukord, kus keha rasvasisaldus on tõusnud sel määral, et see halvendab tõsiselt tervist. Soovitusliku kehakaalu piirid sõltuvalt inimese pikkusest.

Näiteks cm pika inimese normaalne kehakaal on 54—72 kg, mis on küllalt suur vahemik.

kaal vanusega multi slim compari

Noortel võiks kaal olla see vahemiku alumises otsas, vanemaealistel võib see olla kaal vanusega ülemises otsas. Kuna meestel on tihedamad ja tugevamad luud kui naistel, siis võiks meeste normaalne kehakaal olla ka mõnevõrra suurem kui naistel.

kaal vanusega noor kaalulangus omaha

Ülekaal ehk eelrasvumine on cm pikkusel inimesel, kelle kehakaal on 73—87 kg, rasvumine aga üle selle. Näiteks võivad suure lihasmassiga sportlased selle klassifikatsiooni järgi osutuda ülekaalulisteks.

kaal vanusega vanquish eemaldage rasva

Seepärast võib rasvumist hinnata ka vöö- ja puusaümbermõõdu järgi. Soovituslik vööümbermõõt on naistel alla 88 cm ja meestel alla cm, kuid metaboolsete häirete risk täiskasvanutel tõuseb juba vastavalt 80 cm ja 94 cm vööümbermõõdu juures.

kaal vanusega como devo tomar o body slim fast

Kui vöö- ja puusaümbermõõtude omavaheline suhe jagades vööümbermõõdu puusaümbermõõduga on meestel üle 1 ja naistel üle 0,8, viitab see rasvumisele.