Liigu sisu juurde

Kuidas Obalon töötab? Ravi ise võtab kuus kuud, kuid kogu programm peaks kestma 12 kuud. See pole mõeldud kellegi jaoks, kes soovib lihtsalt vähem süüa. Kui olete Obaloni jaoks õige kandidaat ja otsustate ravi jätkata, peaks teie arst koostama teile individuaalse raviplaani.

Kuigi Obalon on Euroopas kasutamiseks heaks kiidetud, on FDA selle veel heaks kiitnud kasutamiseks USAs, kus on teadaolevalt küsimus maopalendri pikaajalise efektiivsuse kohta.

Account Options

Ettevõte kavatseb taotleda FDA heakskiitu ja selle protsessi käigus korraldab väike pilootuuring. Obalon on uus mao õhupallihooldus, mis on saadaval pillide kujul. See ei vaja invasiivset operatsiooni. Kui olete tableti alla neelanud, algab siis raske töö.

Väljavaade Ülevaade Obaloni õhupallide süsteem on mittekirurgiline kaalulangus. See on mõeldud inimestele, kellel pole ainuüksi dieedi ja füüsilise koormuse abil õnnestunud kaalust alla võtta. Ravi ise võtab kuus kuud, kuid kogu programm peaks võtma 12 kuud. Kolm gaasiga täidetud gaasisiseset õhupalli püsivad esimese kuue kuu jooksul teie kõhus. Kogu 12 kuu jooksul peate järgima toitumis- ja treeningprogrammi.

Ja ta rõhutab, et kõik, kes soovivad pille kehakaalu langetamiseks kasutada, peavad olema tõeliselt pühendunud oluliste toitumis- ja elustiilimuutuste tegemisele. Mis siis täpselt juhtub, kui otsustate võtta neid õhupalli tablette?

KKK maoballoonist

Alustuseks vaatate kuuekuulist pühendumuse ja raviplaani. Neelate kapsli oma arsti kabinetis ja siis arst pumbab selle sisse mitte just see "võlupapi" idee, mis teil oli!

Obaloni õhupallide süsteem kiideti FDA poolt heaks Enne kinnitamist hõlmasid kliinilistes uuringutes tüüpilised kõrvaltoimed iiveldust ja kõhuvalu. Tõsistest kõrvaltoimetest teatati vähem kui 0,3 protsendil juhtudest.

kuidas sihtida kaalukaotust mao umber

Kuna Obaloni õhupallid on täidetud gaasiga ja väidetavalt kaalub igaüks neist vähem kui senti mündi, on neid seostatud suure mao talutavuse ja ainult kergete kõrvaltoimetega. Mida oodata pärast Obaloni Pärast Obaloni õhupallide eemaldamist kõhust peaksite järgima kohandatud toitumis- ja treeningprogrammi ning konsulteerima järgmise kuue kuu jooksul oma dieedi või toitumisnõustajaga.

  • Weightloss ig
  • Uk käivitada obaloni kaalulanguse õhupalli, mida te võtate nagu pillid - Meditsiiniline

Kaalu pikaajaliseks vähendamiseks peate säilitama tervislikud toitumisharjumused ja jätkama regulaarset treenimist. Obalon Balloonravi tulemused on väga individuaalsed ja sõltuvad suuresti sellest, kui rangelt toitumis- ja treeningprogrammi järgite. Obaloni kliinilises uuringus kaotasid osalejad Obaloni õhupallide süsteemi kasutamisel kaks korda rohkem kaalu kui üksi dieedi ja treenimisega.

Ligikaudu 89 protsenti kuue kuu jooksul kaotatud kogumassist hoiti ikka ühe aasta peal ära.

Strawberry-Rhubarb sorbett tervisliku sära ja valgete hambad

Arst kontrollib enne protseduuri magu endoskoobiga. Seejärel viiakse balloon suu ja söögitoru kaudu makku.

slim alla 7 nadala jooksul

Balloon on valmistatud pehmest ja elastsest silikoonist ja see asetatakse makku kokkusurutud kujul. Õhuga täidetud ballooni seina ehitus on teistsugune ja seal on hermeetilisuse suurendamiseks kasutatud kulla molekule.

Obalon on mao balloon, mis kasutab patsiente, kuna see on suhteliselt mitteinvasiivne, võrreldes teistega, kes vajavad kirurgiat. Obalon neelatakse kapslisse ilma sedatsioonita. Seejärel pumbatakse see mao sees läbi inflatsioonikateetri, mis on ühes otsas balloonile kinnitatud ja jääb teineteisest väliselt.

Neelamist kergendatakse neelu piirkonna kohaliku tuimestamisega või ravimitega, mis lõõgastavad neelu piirkonna lihaseid. Makku viidud balloon täidetakse steriilse füsioloogilise lahusega, või õhuga kasutades selleks peenikest ballooni külge asetatud kateetrit.

lilia kaalulanguse puksid

Õnneks on veel üks võimalus neile, kes tunnevad, et toitumine ja füüsiline koormus üksi ei anna neile soovitud tulemusi. Sisestage: Obaloni õhupallisüsteem, FDA heakskiidetud ravi, mis aitab inimestel saavutada pikaajalist kehakaalu langust.