Liigu sisu juurde

Mõnikord on vaja tulla oma ringist korra välja ja tegeleda muude asjadega, et siis värskema peaga uuesti kohustuste ja oma rutiini juurde naasta. Ikka pidi otsima selliseid riideid, mis selga läheks ja mis seljas enam-vähem normaalsed välja näeks.

Vaatajad näevad mitte ainult finaliste, vaid ka neid, kes jätkasid kaalu langetamist juba pärast saatest lahkumist.

julia kaalulangus debenhams salendav

Saate osalejate imestusväärsed muutumised panevad uskuma imesid. Samuti paljastatakse selle hooaja peamine intriig: saadakse teada, kes osalejatest langetas kõige rohkem kaalu ja keda nimetatakse saate neljanda hooaja võitjaks.

julia kaalulangus 3 kg kaalulangus 20 paeva jooksul

Nelja kaotuse kaalu valik jooksul tegid saates osalejad võimatut.

Nende peamiseks sooviks oli muuta totaalselt oma elu, ja nüüd, peale seitsetteist pingelist nädalat, jõudis kätte finaal. Viimase nädala kaalumiste koondandmete põhjal pääsesid finaali kaks osalejat: Julia Fomina ja Oleg Sitšak.

julia kaalulangus poletage rasva kuidas

Kolmas finaalis osaleja valiti aga televaatajate poolt. Natalja Solodkaja. Nende hulgas, kes jätkasid kaalu langetamist pärast saatest lahkumist oma kodus, saavutati samuti fantastilisi tulemusi.

Tõsiasi suurest kaalulangusest, millest keegi rääkida ei taha Nimelt kaalus ta abielludes kilo, kuid otsustas, et nii enam edasi elada ei taha. Ta hakkas end kaalulangetusperioodil pildistama kaubamajade riietusruumides.

Kõige noorem julia kaalulangus osaleja on aastane Tatjana, tema kehakaal telesaate alguses oli kg. Isegi pärast saatest lahkumist jätkus tema kaalulangus. Seda, kuidas tal see õnnestus, saame teada juba reedeses finaalsaates.

35aastase Inga lugu: 22 kilo kaalust alla kiusatustest hoolimata

Kõige raskem oli saates osalemine Nataljal, kelle algne kehakaal oli kg, olles läbi kõigi saate hooaegade raskeima kehakaaluga naisterahvas. Vaprus, tahtejõud ja hasart aitasid tal üle saada oma probleemidest ja teha esimesed sammud ideaali poole. Kui palju õnnestus Nataljal kaalu langetada, saame teada saate finaalis.

KOSMOS 🆚 KAAL \u0026 JULIA ( 1+2)

Seregi Chopik. Enne projekti algus sai ta vaevu käia, kaaludes kg.

@simeonsidieet

Sergei tulemus on tõeliselt inspireeriv, kuna ta suutis kaalust alla võtta 88 kg! Kuidas näevad välja saates kaalust alla võtnud osalejad?

julia kaalulangus kaalulangus motiveerivad hinnapakkumised paevas

Finaalis astuvad nad kõik lavale, läbivad kaalumise protseduuri ja räägivad oma edust. Sellest julia kaalulangus tõeline inimvõimete triumf. Projektis osalejad suunavad kogu oma jõu sellele, et kaotada kaalu ja võita rahaline peaauhind. Vaadake saate «Kergem ja õnnelikum-4» finaali laupäeval kell PBK kanalil eestikeelsete subtiitritega.

Vaatajad näevad mitte ainult finaliste, vaid ka neid, kes jätkasid kaalu langetamist juba pärast saatest lahkumist. Saate osalejate imestusväärsed muutumised panevad uskuma imesid. Samuti paljastatakse selle hooaja peamine intriig: saadakse teada, kes osalejatest langetas kõige rohkem kaalu ja keda nimetatakse saate neljanda hooaja võitjaks. Nelja kuu jooksul tegid saates osalejad võimatut.