Liigu sisu juurde

Suureses ruumis on papagoi omanike silmis ja suudab tutvuda olukorraga. Palju võib öelda papagoi saba poolt.

Teil ei tohiks olla probleeme, et sinu lind sundiks neid neid üles kaalulangus papagoid. Linnasepiim on lemmiklooma hulgas üks lemmik ja on ka kõrgem kalorivahend, mis võib aidata teie lemmikloomal kehakaalu. Ettevaatust tuleb kasutada, et vältida liiga palju hirssi, kuid samas kui see võib teie lindipakiga kehakaalu aidata, pole see nii toitev, kui mõned muud võimalused võivad olla ja see sisaldab seda, mida võiksite nimetada "tühjaks" kaloriks.

Selleks, et aidata seda toitu toitaineteta, võite proovida lisada see retsepti nagu linnuke leiba. Lisatud koostisosad aitavad teil veenduda, et teie lind saab oluliselt rohkem olulisi vitamiine ja mineraale. Lisaks vereringehäiretele võivad rasvunud lindudel tekkida liigeseprobleemid, nagu artriit, liigese liigse kehakaalu ja ainevahetusprobleemide, nagu rasvmaksahaigus ja diabeet. Lemmikloomade rasvumise vastu võitlemiseks peavad lindude omanikud muutma oma lemmikloomad peamiselt granuleeritud dieediks, millele on lisatud mõningaid värskeid tooteid ja vähe või ei ole seemneid, ning suurendama oma lindude kasutamise taset, võimaldades neil lasta ümber maja või vähemalt jalutada ja klappida, kui nende tiivad on kärbitud.

Kaalulangus lindudel peaks olema aeglane ja järkjärguline protsess ning head söömis- ja treeningharjumusi tuleb säilitada eluaegselt või kaalutõus kordub, nagu seda tehakse inimestel. Lindude kaalumine skaalal, mis mõõdab ühe grammi kaupa, on parim viis kaalutõusu või -kao jälgimiseks. Selle abistamiseks ja enne oma toitumis- või treeningplaani alustamist oma sulgedega sõbraga konsulteerige kõigepealt oma veterinaararstiga, et sa tead, kuidas aidata oma lemmiklooma lindu ohutult kaalust alla võtta.

See ei ole mitte ainult sõbralik, vaid ka uskumatult lõbus kaalulangus papagoid särav linnud. Kuid paljude ostmisel on küsimus mures papagoide eest hoolitsemise pärast. See on lihtsalt piisav, kui tead täpselt, mida te teete. Nende lindude kogu mitmekesisuse hulgas kasvatatakse vangistuses, kõige populaarsem on Corellaliigid.

Nad on laialdaselt tuntud nende heledate ja suurte kingade poolest. Looduses kasvavad papagoid kolmkümmend sentimeetrit ja võib kaaluda kuni grammi. Põhimõtteliselt söövad nad erinevate taimede seemned ja marjad, samuti väikesed putukad, kaerad, hirss ja nisu.

Wavy Parrot on väga uudishimulik ja aktiivne lind. See uudishimu võib mõnikord kaasa tuua negatiivseid tagajärgi väljaspool raku kõndides.

Kuidas hoolitseda papagoid? Sellise lindude sisu jaoks on nende jaoks väga oluline pakkuda neile mugavaid elutingimusi. Tohutu tähtsus Siin on ajavahemiku kestus. See peaks olema vähemalt kümme. See viitab sellele, et talvel on vaja paigaldada mitu rakku rakkude kõrval, võivad nad täita soojuse ja valguse ebapiisavuse mitte ainult papagoid, vaid ka mõned kodutaimed.

Teine väga oluline parameeter vastuseks küsimusele, kas temperatuur on.

parim kaalulanguse jalgimise seade

Kõik on mustandite jaoks uskumatult haavatav. Järjepidev temperatuuri erinevused võivad olla ka nende jaoks ebasoodsas olukorras, kuigi vähem ohtlik.

KOTKAD - Hoia mida armastad!

See on põhjus, miks koht rakuga lemmikloomadega peate hoolitsema väga hoolikalt. See peaks olema üsna kaugel küte ja aknad.

msteni rasva kadu

Kolmas parameeter on niiskus. On väga lihtne kindlaks teha, et papagoid kannatavad läbisõhu all on väga lihtne: nad hakkavad ennast sulgema tõmbama. Kui ei ole võimalust panna niisutaja, siis linnud saab lihtsalt pihustada sooja veega tavalise pihustuspüstoli.

Parrot Care. Kuidas hoolitseda laineliste papagoide eest

Igaüks, kes on huvitatud, kuidas hoolitseda Corelli papagoid peaks teadma, et nad vajavad regulaarset suplust. Selleks kantakse nad kas vanni juurde või annavad spetsiaalse kassasse. Sellise protseduuri veetemperatuur peaks olema vahemikus 35 kuni 40 kraadi. Lindurakkude suurused määratakse sõltuvalt nende väärtusest. Sellel peaks olema piisavalt kohti, et nad saaksid kaalulangus papagoid tiivad täielikult avada.

Minimaalsed mõõtmed on: 45 cm laius; 60 cm sügavus; cm. Igaüks, kes teab, kuidas papagoi eest hoolitseda, teadlik asjaolust, et mitmed söötjad tuleks paigutada rakkude sees erineva sööda tüübi, piinamise ja paar aitte jaoks.

Neid on vaja, et lind saaks koguneda nokk ja küünised, samuti tiibade koolitamiseks. Lemmiklooma valimisel peaksite kõigepealt pöörama tähelepanu nendele, kes on meie riigis kasvatatud, mitte neile, kes just just toonud.

kaalulangus marion il

See on väga lihtne selle määrata: metsik loom käitub isiku lähenemisviiside ajal rahutu. Igaüks, kes soovib välja selgitada, kuidas papagoide eest hoolitseda peab meeles pidama, et neid tuleb osta ainult spetsialiseeritud müügipunktides. See on tingitud hoolduse ja aretamise eritingimustest, mis on ilmselt eriala asjatundjatele teada, kuid ei 30+ rasvapoleti olla tavalistele inimestele kättesaadavad.

Lisaks peavad papagoid ostma ainult sooja ilmaga. See kõrvaldab tõenäosus ühise haiguse linnu. Pidage meeles: papagoi on ainulaadne elusolend, mis nõuetekohase hoolduse ja sisuga lunastatakse, et palun teid oma kohalolekuga. Võib-olla mitte ainult koer ega kass. Paljud loomade armastajad aretavad lainelised papagoid. Aga selleks, et lind oleks inimese kõrval mugav, peate teadma, kuidas teda hoolitseda.

Mis teeb lainelised papagoid See parrotside valik saabus meie riiki Austraaliast. See kohandab hästi elu kodus ja kaalulangus papagoid nende eest lihtne hoolitseda. Suurused on üsna tagasihoidlikud.

Kuidas aidata oma lindu saada kaalu

Keha kasvab umbes 20 sentimeetrit ja Wingspan ei ületa kümme sentimeetrit. Saba on kaalulangus papagoid kuju. Lainelised papagoid on piisavalt tugevad ja visavad käpad, mille abil nad kiiresti tasasel pindadel töötavad ja puud on suurepäraselt suletud.

Nende tavapärastes looduslikes tingimustes on lainelised papagoid ploomi roheline värv, kuid seal on linnud ja teise suled.

Kollane, sinine ja muud õied on kunstlikult saadud linde. Volvaistika peetakse päris ühiskondlikeks lindudeks, nad jumaldavad veega tegemist, on suurepärane nägemus ja kuulmine. Neid on lihtne õpetada, sest need on loodusest võimelised jäljendama teiste lindude laulmist, paljundama helisid või üksikuid sõnu.

Wavy papagoid elavad keskmiselt umbes 15 aastat. Sõltumata sellest, kas ostate ettevõttele Wavy või kavatsete müüa lindude tõugu, osta parima noori.

kaalulangus seljavalu vasimus

Puur lind on kõige paremini elutoas. Suureses ruumis on papagoi omanike silmis ja suudab tutvuda olukorraga.

kaalulangus 78759

Köögis ei ole soovitatav panna puuri linduga. Seal võib tema tervis kahjustada kodumajapidamises kasutatavate kemikaalide ja mustandite kahjulikke paare, sest see tuba on sageli ventileeritud. Samuti ei vääri raku paigutamist nii, et objektid või riiulid riputasid selle üle. Papagoid on halvasti talutav.

Looduslikes tingimustes püüavad nad ise säilitamise instinktist kõrgemale ronida. Suvel, päikesepaistel tuuletu päevadel, saab rakku papagoi kaalulangus papagoid panna rõdule, olles varem veendunud, et ta ei suutnud seda avada.

Aga ärge jätke lainelist järelevalvet ilma järelevalveta. Ootamatu jalutuskäik võib olla lindu jaoks tugev stress, siis rakk liigutatakse korteri. Söötur tuleb alati täita teravilja seguga. Õrn teravilja on vajalik kasulike ainete paremaks assimilatsiooni saamiseks.

kuidas saada kaalulangus uhe kuu jooksul

Esimesele MOLTile anda kaks korda nädalas väikese lusikaga õrna segu, seejärel antakse selline sööda harvemini. Leotamiseks saate selliseid terasid võtta mutrid, läätsed, nisu, kaer, hirss, vägistamine ja teised. Aga seemne kanepist ja linast soonega segudes on parem keelduda. Mineraalne sööda on vaja normaalseks arenguks luukoe ja suled. See segu koosneb seitsmest, purustatud kriitist, muna kestist ja süsi. Sellist segu müüakse spetsialiseeritud osakondades ja lemmiklooma kauplustes.

See paigutatakse rakus eraldi konteinerisse. Et rikastada keha lind mineraalsete komponentide ja keerates nokk, piima kivi või sepia on vaja lainelised papagoid. Kolm korda nädalas peab lind veele küpsetatud putru. See pannakse eraldi küna. Wavy papagoid on tatar, kaerahelbed või liialdav putru. Olge kindlasti papagoi värske köögiviljad või puuviljad, samuti rohelised. Tervisehäirete vältimiseks viige muudatused toidusedelis sisse aeglaselt ja järk-järgult.

Küünte ja noka seisundi jälgimine. Kui papagoi saab piisavalt ringi siblida ja kaalulangus papagoid su õrte ümber on pandud ka liivapaberiõrred, siis ei kasva papagoi küüned liiga pikaks.

  1. Parrot Care. Kuidas hoolitseda laineliste papagoide eest
  2. Kuidas aidata oma lindu saada kaalu by Alyson Kalhagen Share on Facebook Share on Twitter Võimalik on teha mitmeid asju, mis aitavad lindel kaalust suurendada, kuid esimene asi, mida peaks tegema, kui kahtlustate oma lindu kaalulangus, on kavandada kohtumine oma lindude loomaarstiga, et saaksite täieliku kontrolli teha kohe võimalik.
  3. Vic ja bob slimming pardal

Kui see aga siiski juhtub, tuleb neid lõigata umbes poole sentimeetri kauguselt küünelihast. Või lase seda teha loomaarstil. Ka nokka tuleb jälgida.

Noka ülekasvamise vältimiseks tuleb anda papagoile puuoksi, maiuspulki, tindikala luud või kaltsiumikivi, et ta saaks oma nokka kulutada.

Kõige tavalisemad rasvunud eksootilised lemmikloomad: nr 1 papagoid

Kui nokk on siiski liiga pikaks kasvanud ja segab linnul söömist, tuleb lasta loomaarstil see lühemaks lõigata. Enamlevinud tervisehädad papagoilistel on. Tibud võivad varsti pärast sulgimist surra, Väljaheites on näha valgeid ümarusse; kui ilmnevad ülaltoodud tunnused, tuleb linnule teha ussitõrjet ja deinfitseerida linnupuur hoolega, et hävitada ussimunad, mis muidu lindu uuesti nakatavad.

Sulgede väljalangemine; Noka ja küüniste kestendamine Nende tunnuste põhjuseks on enamasti papagoitõbi ehk psitakoos. Pöördu haiguse kindlaksmääramiseks arsti poole.

Haigus on nakkav ja ravi sellele pole. Nakatunud linnud tuleb kohe teistest eraldada. Kanalest Need on ühed levinuimad linnuparasiidid. Tegutsevad vaid öösiti, kaalulangus papagoid silmaga on vaevumärgatavad. Raviks tuleb linde vastava preparaadiga piserdada ja desinfitseerida nende eluaset.

Papagoid on armunud - hooldus ja hooldus

Lestad põhjustavad aneemiat ning noorlindude puhul sageli ka kaalulangus papagoid. Täide elutegevuse tagajärjel muutuvad sulgede servad hambuliseks ja on justkui näritud. Raviks kasutatakse sama aerosoolpreparaati, mida lestadegi puhul. Erinevalt letadest veedavad täid lindude seljas kogu oma elu, lahkumata sealt ümbritsevasse ruumi.

Muna kinnijäämine munajuhasse Sümptomid. Lind ei suuda hästi püsti seista ja vaarub õrrel. Ravi: hoia lindu soojas, 32 kraadi juures ja võta ühendust loomaarstiga, et süstida kaltsiumi. Peensoolepõletik Sümptomid: rohekas väljaheide, kiire kaalulangus, norutamine, toidust keeldumine. Ravi: hoia lindu soojas, kuni 32 kraadi juures. Võta ühendust loomaarstiga.

Pese kloaagi ümbrust veterinaarse antiseptiku lahusega. Sulgede kitkumine Sümptomid: Lind näkitseb ja kitkub oma sulgi. Ravi: paku talle meelelahutust, mänguasju, tegele temaga rohkem; pritsi sulgi leige veega; et ärritust leevendada. Sümptomid: vedel väljaheide, lind hingab raskelt. Sulgimine Sümptomid: sakris sulestik, rohkesti sulgi puuris sulgimise leevendamiseks aseta puur hästi õhustatud ja ühtlase temperatuuriga paika; pritsi lindu leige veega, et sulgi tihendada.

Papagoi tüübid

Pane joogi- ja suplusvette sulgimist soodustavat vahendit müügil loomapoes. Krambid Sümptomid: äge tõmblemine, tiivad laiali sirutatud Ravi: otsest ravi ei ole, lase linnul vaikselt toibuda ja pöördu loomaarsti poole.

Lindude seisund halveneb haigestumisel väga kiiresti, seepärast on varane diagnoos eluliselt tähtis. Kontrolli oma linde iga päev, et avastada terviserikked nii vara kui võimalik. Kui avastad, et lind on haige, võta kohe ühendust loomaarstiga, eralda lind teistest, vii ta sooja keskkonda vähemalt 30 kraadi ja kata rätiga kinni; kui lind ei söö, langeb tema kehatemperatuur kiiresti ja alajahtumine võib lõppeda surmaga.

Haige lind ei söö ega joo, vaid istub turris sulgedega osavõtmatult õrrel. Kui kaalulangus papagoid linnu väljaheited muutuvad teistuguseks, on sageli tegu haigusega. Lindude tervist tuleb juba ostes jälgida.

Ostetav kaalulangus papagoid peab olema elurõõmus, säravate silmade ning erksa ja sileda sulestikuga. Kõhu all ei tohi olla paljaid laike ja suled ei tohi olla määrdunud. Linnu nokk ei tohi kestendada ja kõht ei tohi olla lahti. Õigesti üles kasvatatud linnupojad on suhteliselt julged ning kodus võib rahuliku kohtlemisega neid veelgi sõbralikumaks muuta. Pesitsemine Lembelindude paljundamine on kodustes tingimustes küllalt lihtne; raskusi tekitab vaid nende soo kindlaksmääramine - kuna roosapõsk-lembelindudel väliselt soomääramine on võimatu, siis ei tea iial ette, kas sul on ühest või erinevast soost linnud.

Pea meeles, et ei tohi püüda oma linnupaarilt saada nii palju järglasi kui võimalik. Lembelinnud võivad aastas saada pesakonda poegi, kuid see on linnuvanematele väga koormav. Täiesti terved ja tugevad vanemad võiksid aastas saada 2, äärmisel juhul 3 pesakonda poegi. Kiirustada ei tohi ka noorlindude paljundamisega. Alla aasta-poolteise aasta vanuseid noorlinde paljundada ei soovitata.

Enne pesitusperioodi tuleb lindude le hakata andma vitamiini- ja mineraalainete lisandeid, anda kindlasti munatoitu ja lahjat kohupiima ning pikendada lindude valguspäev tunnini. Kevad on selleks sobivaim aeg.