Liigu sisu juurde

L-Karnitiin on tugevatoimeline rasvapõletaja, sest see vastutab rasva transportimise eest rakkudesse, kus toimub keha energia tootmine. Toode toetab keha vastupidavust ja treeningujärgset taastumist. Toidulisand ei sisalda GMO-sid ja ühendab endas magneesiumi, tsinki ja B6-vitamiini keha ideaalselt imenduvas koguses. Rohelise tee puhul on võimalik, et osad toidulisandi brandid on sinna juurde lisanud ka kofeiini. Teatavasti on just põletikud üheks sagedasemaks liigesevaevuste põhjusteks.

zma rasvapoletaja

Kirjeldus ZMA Vit 24 on toidulisand, mis on mõeldud zma rasvapoletaja sportlastele ja füüsiliselt aktiivsetele inimestele, parandamaks organismi tugevust, sooritusvõimet ja vastupidavust. ZMA on mineraalide tsink ja magneesium ja vitamiin B6 kompleks, mille ülesandeks on kiirendada koormusjärgset taasumist, parandada une kvaliteeti ning on põletike alandava toimega. ZMA unikaalne kombinatsioon kõrge bioolemasolevast tsingist, magneesiumist ning vitamiin B6 stmillel on mitmeid kasulikke toimeid keha funktsioonidele.

Magneesium on oluline komponent elektrolüütide tasakaalustamisel, valkude sünteesis, lihaste ning luude hoidmisele tervena, närvisüsteemi — ja lihaste korrapärasele toimimisele, väsimustunde vähendamisele.

zma rasvapoletaja

Tsink on üks tähtsamaid mineraale, mis osaleb paljudes eluolulistes protsessides, enam kui saja ensüümi aktiveerimisel, valkude, sperma ja DNA sünteesis, immunsüsteemi töös, maitsmis- ning haistmismeele normaalse toimimise tagamisel ja teiste mikrotoitainete ainevahetuses.

Tsink tugevdab immuunsüsteemi, zma rasvapoletaja mineraal nahale, küüntele ja juustele.

zma rasvapoletaja

Vitamiin B6 osaleb aminohapete, süsivesikute ja rasvade ainevahetuses, paljude bioaktiivsete ühendite nt serotoniini tootmises ja vereloome protsessides.

Korditseps ehk Hiina kedristõlvik on maailma kõige tõhusam tervist parandav seen, seda nii alternatiivravi kui ka korditsepsi uurinud Hiina teadlaste arvates.

zma rasvapoletaja

Kedristõlvik toidulisndina aitab suurendada vastupidavust ning taastada energiat ja elujõudu. Korditsepsi on kasutatud Tiibeti, Hiina ja Jaapani rahvameditsiinis juba tuhandeid aastaid ning vastavalt kaasaja uurimistule suudab korditseps tõsta lihaste toonust, suurendada füüsilist jõudu, tugevdada immuunsüsteemi, reguleerida neerude tööd, stimuleerida lümfisüsteemi töödja hävitada inimkehas elutsevad parasiite.

Korditseps ka tugev looduslik antibiootik: oma põletikuvastase toime poolest ületab ta isegi hormoonpreparaate.

zma rasvapoletaja

Teatavasti on just põletikud üheks sagedasemaks liigesevaevuste põhjusteks.