Liigu sisu juurde

Pyro-MX Leanburn on äärmiselt efektiivne ja võimas, kuid samas turvaline ja heakskiidetud rasvapõletaja. Enne muudatuste jõustumist esitatud tellimustele kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine 4.

Tingimuste kehtivus 1. Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad alates veebilehel www. Enne muudatuste jõustumist esitatud tellimustele kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.

bio rasvapoletaja

Hinnakiri 2. Hindade muutumisel kehtib Kliendile tellimuse edastamisel kehtinud hind, mis oli kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine 3.

Täpsem valik maksemeetoditest on kättesaadav ostukorvis ostu vormistamise vaates.

'+content.hits[i].title+'

Ostukorvis olevaid tooteid on võimalik enne tellimuse vormistamist lisada, vahetada või kustutada. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

bio rasvapoletaja

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub Kliendi poolt ostetud toodete häireteta kohaletoimetamine. Kui Klient on tasunud tellimuse eest, siis tellimust enam muuta ei saa. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine 4. Vastavalt Bio rasvapoletaja poolt valitud tarneviisile ja sisestatud sihtkohale toimetab iluversum.

Sihtkoha muutumisest on Klient koheselt kohustatud teavitama iluversum.

Iluversum.ee veebipoe kasutustingimused

Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Juhul kui Klient valib tarneviisiks Kullerteenuse, siis Tooted antakse kulleri poolt Kliendile üle saatelehe alusel.

Enne kauba vastuvõtmist ja allkirja andmist saatelehele, soovitab iluversum. Nähtavate vigastuste korral soovitab iluversum. Allkirjastades saatelehte kinnitab Klient, et kauba üleandmise momendil oli pakend terve või ta on rahul pakendi seisundiga kaup ei ole vigastatud.

Kaalust alla

Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile info iluversum. Kui iluversum.

bio rasvapoletaja

Kui Klient ei soovi soetada tellitud kauba asemel alternatiivvariandina pakutavat kaupa ning ta on tellitud kauba eest juba tasunud, tagastab iluversum. Kauba tagastamine 5. Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja avamata originaalpakendis, pakendi avamiseks loetakse ka pakendi kileümbrise rikkumist või eemaldamist.

Taganemisavaldus tuleb saata iluversum.

Samalaadsed tooted

Kauba tagastamise tavalised kulud kannab Klient kuni summa ulatuses, mis vastab 10 eurole, välja arvatud juhul, kui üleantud kaup ei vasta bio rasvapoletaja. Tagastamisele ei kuulu transpordikulu. Tagastatavat kaupa saab soovi korral vahetada uue toote vastu iluversum.

Vahetatava toote kättetoimetamise transpordikulu eest tasub Klient.

  • JNX Sports The Ripper rasvapõletaja, Sour Strawberry ( g) — Iluversum
  • Tingimuste kehtivus 1.
  • Kuidas peatada stressi kaalulangus
  • Slimming wy
  • Dieet - Dieet ja seedimine - Tooted

Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus laekumine iluversum. Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kannab iluversum. Kui tagastatav toode on bio rasvapoletaja asjaoludest, mis ei ole tingitud iluversum. Vääramatu jõud 6. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate Tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole kontrolli all vääramatu jõud.

Isikuandmed 7. Kliendi poolt iluversum. Kliendil on õigus nõuda oma andmete kustutamist iluversum.

bio rasvapoletaja

Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid ei avaldata kolmandatele osapooltele, v. Lõppsätted 8. Tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi proovivad pooled lahendada eelkõige läbirääkimiste teel.

!Parim enne!

Kokkuleppe mittesaavutamisel on mõlemal poolel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või kohtusse. Tingimustele ning müügilepingule kohaldatakse Eesti Vabariigi seadusandlust.

Kui Tingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas Tingimuste ega müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse õiguspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

Tingimused kehtivad alates