Liigu sisu juurde

Kiire, lihtne ja ohutu kaalu langetamine Toitumisnõustaja ja Dr Simeonsi dieedi peakonsultant Aire Kängsep on näinud seitsme dieedilahenduse Eestis tegutsemise aasta jooksul tohutult edulugusid, kuid ka ebaõnnestumisi. Kaalulangus võib aidata vähemalt minut 20 minutiga kõndimist või vähemalt 3 korda nädalas töötamist. Samuti on mitmeid ajakirju massi kadu ja tervisliku eluviisi kohta. Hankige kogu toetus, mida saate. Samuti paneb nad jalutuskäigu natuke, asetades oma sööda eraldi nende jootmise ja mineraalide ala … Kus saab inimene minna näpunäidetest tõhusa kaalukaotuse kohta? Stardiharjutuste plaanis edasi liikudes veenduge, et treeningut parandaksite pidevalt.

kaalulanguse plokk

Põhimõtteliselt lõikate esimese faasiga välja tonn süsivesikuid ja suhkruid. See aitab teil kaalust alla võtta kiiremini, mis on hea, sest kui mehed midagi teevad ja tulemusi kohe ei näe, kipume me alla andma.

Dieedi teises etapis võite hakata teravilju oma toitumisharjumustesse aeglaselt lisama, kui need on terved ja võimalikult lähedal töötlemata jätmisele. Kaalulanguse plokk kaalulangetamise teekonnal liigutasin ennast rohkem söömise Paleo poolega, selle asemel et tuua teravilja oma dieeti tagasi.

Põhimõtteliselt lõikate esimese faasiga välja tonn süsivesikuid ja suhkruid. See aitab teil kaalust alla võtta kiiremini, mis on hea, sest kui mehed midagi teevad ja tulemusi kohe ei näe, kipume me alla andma. Dieedi teises etapis võite hakata teravilju oma toitumisharjumustesse aeglaselt lisama, kui need on terved ja võimalikult lähedal töötlemata jätmisele.

See ei tähenda, et see oleks ainus viis õigesti toituda, kuna olen näinud paljusid mehi suure eduga mõlemale poole minemas. Dieedi teise osa puhul veenduge, et söömine ei läheks tagasi rafineeritud suhkrute ja terade söömise juurde. Üha rohkem kaalu langetades muutub söömise "petmise" idee üha lihtsamaks.

Tee plaani salendav

Me hakkame mõtlema: "Noh, üks Oreo ei tee haiget, eks? Kui sa armastad oma maiustusi ja halba söömist, siis võib-olla peate kinkima endale üks või kaks korda kuus petmise päeva, kus midagi läheb.

See võib aidata teil suurema osa kuust sirgjoonel püsida.

kaalulanguse plokk

Harjutus Foto krediit: Allikas Kui te pole eriti või üldse trenni teinud, siis soovite alustada millegagi, mis teid täielikult ei tapa. Allpool on suurepärane stardiharjutuste kava meestele.

Mis on salendav plaan

Jõutreening Tehke 3 päeva nädalas ja vähemalt ühe päeva vahele jäädes järgmist: Keharaskuste harjutused, mis pöörlevad surumiste, kükituste, kopsude, krõmpsude, jalatõstete ja tõmbamiste vahel. Alustuseks tehke igast harjutusest 5 kordust ja liikuge järgmisele, kusjuures nende vahel on ainult 15 sekundit pausi. Hoidke pöörlemist kokku 20 minutit Kui te ei saa teha täielikke tõukeid, võite modifitseeritud tõukeid teha seinast välja nurga all või kaalulanguse plokk põlvili.

kaalulanguse plokk

Kui te ei saa täielikke tõmbeid teha enamik mehi ei saa esialguhaarake tooli, et hoida jalgu. Kui te ei suuda kogu minutilist komplekti lõpule viia, andke endale lihtsalt puhkust. Stardiharjutuste plaanis edasi liikudes veenduge, et treeningut parandaksite pidevalt.

Juhised kaalu langetamiseks ja selle väljas hoidmiseks Kui soovite oma dieeti muuta, viskab Internet teile laviini andmeid.

Samuti saate teha segu harjutustest ühelt minu lemmiksaidilt SimpleFit. Kardio Foto krediit: Allikas Viiel päeval nädalas tehke järgmist.

kaalulanguse plokk

Kõndige kokku 30 minutit. Kasutage oma jalutuskäikudel keskmist kuni suurt intensiivsust.

  1. Harjutused peamiste lihaste rühmade kohta, mis näitavad lähenemisviiside arvu.
  2. Tsukli fitness kaalulangus

Sa ei pea välja nägema nagu üks neist hulljõulistest käija tüüpidest. Hoidke lihtsalt kõndides sammu. Pidage meeles, et saate päeva jooksul oma jalutuskäigu jagada, näiteks minutine paus hommikul ja pärastlõunal või minutiline jalutuskäik hommikul ja öösel.

kaalulanguse plokk

Tehke järgmistel puhkepäevadel kehakaalukomplektide vahel 3 päeva nädalas: Kõrge intensiivsusega intervallid kokku 12—15 minutit. See koosneb minuti jooksul kõndimisest või kergest jooksmisest ja seejärel 30—45 sekundi pikkusest sprindist.

kaalulanguse plokk

Järgige alltoodud tabelit minutilise kõrge intensiivsusega intervallplaani jaoks: 2,5 minutit.