Liigu sisu juurde

Alates See mootor sai standardiks Q : Kui kohale?

Plymouth Dusteri spetsifikatsioonid Auto Auto Plymouth iene väikeautode turule Aatate jookul pakuti Valiantit mõnda portlikku varianti, kaalulangus plymouth mitte ühtegi nagu Duter.

universaalsete rasvapoletuste ulevaade f10 fat burner

Aastate jooksul pakuti Valiantist mõnda sportlikku varianti, kuid mitte ühtegi nagu Duster. Duster nägi välja nagu Valiant ja kasutas paljusid oma kere- ja mehaanilisi osi, kuid selle kiire tagaküljega disain oli võrreldav kõvemate Valiant-mudelitega. Duster oli populaarne ostjate seas, pidades seda debüüdiks samal aastal kui sarnase stiiliga Ford Maverick.

Välismõõdud Plymouth Duster debüteeris esmakordselt Need Dusters olid viie reisijaga kaheukselised kupeeid, mille üldpikkus kaitserauast kuni kaitserauani oli ,4 tolli.

Getting to know the 67th Princess Kay of the Milky Way

Teljevahe ehk kaalulangus plymouth esi- ja tagarataste keskjoone vahel oli tolli. Tühimass ehk auto kaal koos gaasi ja õliga, kuid ilma reisijateta oli naela. Kogulaius oli 71,7 tolli.

lai jalgade kaalulangus parim nagu salendav rull

Esiosa turvisematerjali laius oli 59,2 tolli, tagumise turvise laius oli 55,6 tolli. Pagasiruumi mahtus 20,1 kuupmeetrit pagasit.

kaalulangus 4 kuu vanus ts fat burner arvustused

Alates Sellest perioodist kuni nende surmani Mootorid Et meelitada paljusid erinevaid ostjaid, oli Duster saadaval paljude erinevate mootorivalikutega. Saadaval oli suurem kuubitolline kuuesilindriline mootor, mille võimsus oli hobujõudu.

Aga võibolla on mõned värvi tumenevad, sest monitorid. Q : Kuidas ma maksta oma osta? Q : Kui kohale?

See mootor sai standardiks Neile, kes soovisid ennekõike kiiret ja sportlikku Dusterit, oli mootori parim valik kuup-tolline V-8 renderdav hobujõuline. See mootor visati maha Spetsiaalsed mudelid Dusteri tootmise käigus oli saadaval mitu erimudelit. Duster Twister sai kättesaadavaks Space Duster lisati Feather Duster võeti kasutusele Vaimustav Väljaanded.

kaalulangus lihav posked slimming soob seene kaste