Liigu sisu juurde

Androgeense tegevusepeaks olema vähem hääldatakse seda ajakava, andes vere tasemed aega piisavalt vähendada enne ravimit manustatakse uuesti. Hot Tags: ghrp-2 atsetaadi kasvuhormooni vabastav peptiid-2 cas: , Hiina, tootjad, tehase-, puistekaupade, hinnakiri, allahindlus, madal hind. Epiandrosteroon on Stanolone'i, võimas steroidhormoon, eelkäija. Peamine erinevus kolme GHRP peptiidi vahel on nende kõrvaltoimed.

Teenus: parim Rakendused: Epiandrosteroon on looduslikult esinev steroid, mis on sünteesitud neerupealiste koorega, sugunäärmetes, ajus ja seedekulglas.

Peamine erinevus kolme GHRP peptiidi vahel on nende kõrvaltoimed. GHRP-6 on viinud paljude inimeste nälja märkimisväärse suurenemiseni, nii et neile, kes tahavad "lahti", on nende jaoks, kes püüavad rasva kaotada, kahjulik.

See on vähem kui aktiivne kui androsteroon ja eritub väikestes kogustes inimese normaalses uriinis. Epiandrosteroon on kõige nooremate täiskasvanud inimeste kõige rikkalikumad neerupealiste androgeense steroidi dehüdroepiandrosterooni DHEA neerupealiste metaboliidid, kuid see ei ole täielikult inaktiivne ja seda peetakse efektoriks. Epiandrosteroon on tsütokroom P liigi ja ensüümide EC 1.

  1. Rasvakahjumi matemaatika
  2. Teenus: parim Rakendused: Epiandrosteroon on looduslikult esinev steroid, mis on sünteesitud neerupealiste koorega, sugunäärmetes, ajus ja seedekulglas.
  3. Rohkem infot Testosteroon propionaat on lühim estered testosterooni toode saadaval.

Need 7-hüdroksüülitud derivaadid avaldavad glükokortikoidi ja neuroprotektiivseid toimeid. Kirjeldus ja tavad: Epiandrosteroon on prohormone, mis on täiesti seaduslik ja saadaval loenduri kaudu.

rasvakahjumi steroidtsuklid

See võib ilmneda ka nime all 3b-hüdroksü-etüoallokolanooniga. Epiandrosteroon on Stanolone'i, võimas steroidhormoon, eelkäija.

rasvakahjumi steroidtsuklid

Enamikus imetajatel esineb looduslikult epiandrosteroon ja see eritub rasvakahjumi steroidtsuklid kui inimese ainevahetuse normaalse osa. Üks põhjus, miks see prohormone on seaduslik, sest see on leitud, et see on looduslikult männimetsa õietolmu.

Epiandrosteroon ja Androsterone on väga tihedalt seotud. Androsteroon on 3-alfa-isomeer ja epidaarsteroon on selle ühendi 3-beeta-isomeer.

Testovis Italy Testosterone propionate 100mg

Inimese kaks isomeeri toimingud on erinevad, kuid siiski väga sarnased. Enamik epidurosterone sisaldavaid toidulisandeid on tegelikult kahe isomeeri segu, mis tähendab, et need sisaldavad nii androsterooni kui ka peamise koostisosa - epiandrosterooni.

rasvakahjumi steroidtsuklid

Epiandrosteroon on looduslikult esinev rasvakahjumi steroidtsuklid, mis on sünteesitud neerupealiste koorega, sugurakkudes, ajus ja seedekulglas. Epiandrosteroon on kõige nooremate täiskasvanud inimeste kõige rikkalikumate neerupealiste androgeensete steroidide metaboliit, kuid see ei ole täielikult inaktiivne ja seda peetakse efektoriks ka.

Need 7-hüdroksüülitud derivaadid avaldavad glükokortikoidi ja neuroprotektiivset toimet. Seda saab kõige paremini kasutada nädala jooksul. Kuigi Epiandrosteroon ei põhjusta tugevalt testosterooni tootmise lõpetamist nagu paljud teised prohormoonid, on ikkagi hea mõte kasutada kergeid ravivoodeid pärast tsüklit.