Liigu sisu juurde

Kokkuvõte Omni dieet on väga piirav, kallis ja paljudele inimrühmadele kättesaamatu. Vähemalt kohtate hämmastavate kalkulaatoritega, mis panevad teid ootamatute asjade peale mõtlema. Faas 1 Omni dieedi esimene etapp keskendub Ameerika dieedist SAD loobumisele, mis koosneb peamiselt töödeldud, kõrge rasvasisaldusega ja kõrge suhkrusisaldusega toitudest.

Toitumise kvaliteet: 3. Selle kõrge hind ja suur piirangute loetelu muudavad pikaajalise järgimise siiski keeruliseks. Mis on Omni dieet? Omni dieedi asutas registreeritud õde Tana Amen pärast elukestvat võitlust krooniliste terviseprobleemidega ja kilpnäärmevähiga võitlemist aastaselt. Selleks ajaks, kui Amen jõudis oma kolmekümnendasse, oli tal terve rida terviseprobleeme, sealhulgas hormonaalne tasakaalutus, insuliiniresistentsus, kõrge kolesteroolitase ja krooniline väsimus.

Pärast lõputute ravimite võtmist otsustas naine võtta kontrolli oma tervise üle ja töötas välja Omni Dieedi. Kuigi uskudes taimetoidu tervislikku eluviisi, mõistis ta peagi, et tema insuliini ja kolesterooli tase ei parane ning paljusid ta söönud taimetoite töödeldi kõrge ebaloomulike koostisosade loeteluga.

Värskeid Ideid

Seejärel liikus naine suhkruvaba ja teraviljavaba loomse valguga dieedi vastuvõtmisega äärmuste teise otsa. Ehkki tema energia tase paranes, tundis ta, et tal puuduvad taimedest olulised toitained. Lõpuks suunas ta oma tähelepanu tasakaalustatud lähenemisviisi poole, mis võimaldas mõõdukalt nii taimseid kui ka loomset toitu - mida tavaliselt nimetatakse ka fleksitaarseks dieediks.

Ehkki valk on makrotoitaine, mis pärineb nii omni kaalulanguskaart kui ka loomsetest allikatest, viitab dieet valkudele peamiselt tailihana. Kuigi dieet tervitab nii taimseid kui ka loomseid tooteid, on sellel palju piiranguid.

Näiteks pole piimatooted, gluteen, suhkur, soja, mais, kartul ja kunstlikud magusained lubatud. Omni dieedi järgimisega väidab Amen, et on muutnud tuhandeid elusid, vähendades põletikku, leevendades või kõrvaldades kroonilise haiguse sümptomeid, optimeerides aju talitlust ja parandades täiskõhutunnet ilma puuduseta. Dieet lubab vähendada põletikku, suurendada ajutegevust ja vähendada või kõrvaldada kroonilise haiguse sümptomeid. Kuidas Omni dieeti keto fast kaalulangus menuu Omni dieet on 6-nädalane programm, mis koosneb kolmest etapist.

Faas 1 Omni dieedi esimene etapp keskendub Ameerika dieedist SAD loobumisele, mis koosneb omni kaalulanguskaart töödeldud, kõrge rasvasisaldusega ja kõrge suhkrusisaldusega omni kaalulanguskaart. Dieedi peamised reeglid hõlmavad järgmist: Sööge ainult dieedil lubatud toite. Keelatud nimekirjas olevaid toite ei tohiks tarbida.

Vältige magustoite ja muid piiratud esemeid. Joo sööki asendavat smuutit - ideaaljuhul Omni Diet rohelist smuutit. Sööge valku iga 3—4 tunni järel.

Kaart directions Kliki siia Tel tööaeg E soul food kaalulangus söögikava WedFri

Joo teiste jookide peale vett. Oma süsteemi detoksimiseks külastage kaks korda nädalas saunas. Esimese 2 nädala jooksul sööte lubatud toiduainete loendist ja vältige keelatud nimekirjas olevate toitude söömist. Smuutides peaks köögiviljade ja puuviljade suhe olema 4: 1 või omni kaalulanguskaart puuviljad üldse mitte. Need peaksid sisaldama ka tervislikku rasva ja vähemalt 20—30 grammi valku.

Näiteks peaks naeline kilogrammine inimene tarbima 75 untsi 2,2 liitrit vett päevas. Lõpuks julgustab Amen dieedi järgijaid võtma iga päev toidulisandeid, näiteks D-vitamiini, magneesiumi, probiootikume ja oomega Samuti reklaamib ta oma abikaasa dr Daniel Ameni välja töötatud toidulisandite sarja.

Raamatus on loetelu näidetest, näiteks tume šokolaad. Lisaks oodatakse, et te teeksite iga päev treeninguid. Raamat soovitab alustada minutilise kõndimisega päevas burn rasva sisemine reied järk-järgult suurendada minutiseks kogu keha treeninguks, mis on raamatus ette nähtud. Kui peate anduma, soovitab Amen järgida nn kolme hammustuse reeglit, mis hõlmab keelatud toidu kolme hammustuse võtmist, selle nautimist ja omni kaalulanguskaart äraviskamist.

Alkoholi lubatakse uuesti turule tuua, kuid sellest loobutakse. Võite juua kuni kaks 5 untsi ml klaasi veini nädalas, kuid peate vältima suhkru või gluteeni sisaldavaid omni kaalulanguskaart jooke, näiteks õlut või segakokteile. Pidusid, näiteks pulmi, sünnipäeva või aastapäeva, on teil lubatud toite nautida.

Soul Food Kaalulangus Söögikava

Siiski peaksite kavandama ja valima ainult ühe keelatud toidu, mida saate nautida. Sellegipoolest väidab see, et te ei peaks oma valikutes süüdi tundma. Seda etappi tuleks järgida vähemalt 2 nädalat, kuid ideaaljuhul määramata ajaks. Kokkuvõte Omni dieet hõlmab kolme kahenädalast etappi, mida tuleb tulemuste nägemiseks järgida. Kaks esimest faasi on kõige rangemad, samas kui viimane etapp võimaldab pisut suuremat paindlikkust.

Kategooria

Kolmandat etappi võib jälgida määramata aja jooksul. Toidud, mida kaasata ja mida vältida Omni dieet sisaldab üksikasjalikku loetelu toitudest, mida kaasata ja mida vältida. Kas see aitab teil kaalust alla võtta? Omni dieedi üks suurimaid väiteid on see, et see aitab teil kahe nädala jooksul 12,4 kilo 5,4 kg maha võtta. Omni dieet keskendub tervetele, minimaalselt töödeldud toitudele ja rõhutab valkude sisaldust.

On tõestatud, et rohkemate kiudainerikaste köögiviljade, tervislike rasvade ja valkude söömine soodustab kaalulangust, edendades täiskõhutunnet vähem kalorite korral 1, 2.

Dietline'i dieediskoor: 2,83 viiest

Kuna dieedil on palju piiranguid, mis sisaldab paljusid rasva- ja suhkrusisaldusega ultratöödeldud toite, siis sööte vähem kaloreid kui enne alustamist.

Samuti soodustab kalorite defitsiiti see, kui lisate oma treeningutele rohkem treeningut.

Vaatamata rõhuasetusele piimatoodete, gluteeni ja terade vältimisele näitavad piiratud uuringud, et seda on vaja kaalulanguse jaoks. Tegelikult soovitab enamik uuringuid, et kõige edukamad kaalulangusprogrammid keskenduvad vähem töödeldud toitude söömisele ning suurema koguse köögiviljade, puuviljade ja täisteratoodete söömisele, selle asemel, et kõrvaldada teatud toidugrupid või makrotoitained 2, 3, 4. Vaatamata oma dieedi positiivsetele muutustele ei ole enamiku Omni dieediga inimeste kiire kaalulangus tingitud mitte ainult kõhurasva kaotamisest, vaid pigem vee, omni kaalulanguskaart ja lihasmassi kaotamisest 2, 5.

Kui inimene sööb vähem kaloreid, hakkavad nad kasutama glükogeenina tuntud salvestatud energiat, mis hoiab suurel hulgal vett kinni - 1 grammis glükogeenis on 3 grammi vett. Kuna keha põleb glükogeeni, eraldab see vett, mis viib kiire kaalu languseni 6, 7.

Lisaks võib tekkida ka väike lihaste kaotus. Arvestades seda, et lihas hoiab ka vett, võib see põhjustada täiendava veekadu 6, 7. Pärast seda suurt ja kiiret kehakaalu langust kogeb enamik inimesi väiksemat ja ühtlasemat kaalukaotust - umbes 1—2 naela 0,45—0,9 kg nädalas, mis on tingitud keha kohanemisest kaloritarbimise ja tarbitavate kalorite arvu muutusega. Enamik meditsiinieksperte nõustub siiski, et kaalu liiga kiire kaotamine võib olla riskantne ja lõppkokkuvõttes põhjustada kehakaalu taastumist.

Seetõttu on kõige parem keskenduda aeglasele, järkjärgulisele kaalukaotusele. Sellegipoolest on igapäevase treeningu suurendamine, vähem töödeldud omni kaalulanguskaart söömine ja tervislikumate toiduvalikute valimine positiivsed muutused, mis võivad aja jooksul viia mõttelise kaalulanguseni.

Kokkuvõte Süües rohkem terveid, töötlemata toite ja regulaarselt vordne kaalulangus raputab tehes, kaotate dieediga tõenäoliselt kaalu, eriti kui peate sellest pikaajaliselt kinni. Ometi lubab kiire kaalulangus, mis lubas, tõenäoliselt veekaalu, mitte rasva kaotamist. Võimalikud eelised Kuigi paljud inimesed algavad Omni Dieeti kaalulangusena, on sellel ka muid potentsiaalseid eeliseid.

Terve töötlemata toit Omni dieet keskendub suures koguses töötlemata toitu täis dieedi tarbimisele. Enamik terviseeksperte nõustub, et ultra töödeldud toitude tarbimise piiramine on tervisele kasulik, kuna need toidud sisaldavad enamasti ebatervislikke rasvu, suhkruid ja tühje kaloreid 8, 9. Köögiviljadest, lahjatest valkudest ja tervislikest rasvadest täis dieedi söömine on seotud parema tervisemõjuga, näiteks madalama rasvumise, südamehaiguste, diabeedi, põletiku ja teatud vähiliikide 10, 11, 12, 13 riskiga.

Seetõttu on iga tervisele kasulik kõik dieedid, mis soodustavad tervemate, töötlemata toitude tarbimist. Kuna enamus dieedis sisalduvaid toite on palju kiudaineid ja valke, võivad need aidata teil omni kaalulanguskaart ja toidu tarbimist kontrolli all hoida, kuna nende seedimine võtab kauem aega. Dieet soodustab ka intuitiivset lähenemist söömisele, lubades endale luba süüa, kui keha annab märku näljast Intuitiivne söömine on aga kõige edukam siis, kui toidupiiranguid pole.

Arvestades, et sellel dieedil on suur nimekiri toidust, mis ei piirdu toiduga, võib see suurendada toiduvalikutega seotud ärevust ja lõpuks ignoreeritakse eeldust kuulata, mida keha soovib 16, 17, Keskenduge elustiili muutustele Erinevalt enamikust dieetidest soodustab Omni dieet tervisele terviklikku lähenemist. Lisaks dieedi muutmisele pakub Amen tervisliku toiduvalmistamise näpunäiteid ja õpetab lugejatele tervisliku toidu valikuid, siltide lugemist ja portsjonite juhtimist. Ta julgustab ka regulaarset liikumist, tänu harjutamist ja stressiga toimetuleku tehnikaid, näiteks meditatsiooni.

Kokkuvõte Omni dieet julgustab sööma rohkem terveid, töötlemata toite, mis on seotud omni kaalulanguskaart tervise ja kaalujälgimisega. Samuti julgustab dieet kuulama oma keha loomulikke näljahäireid ja hõlmab terviklikku lähenemisviisi tervisele.

Võimalikud omni kaalulanguskaart Vaatamata teatatud edulugudele on Omni dieedil palju varjukülgi. Väga piirav Kuigi Amen lubab vähendada näljatunnet ja puudust, on dieedil pikk loetelu piirangutest. Dieedi korrektseks järgimiseks peate piimatoodete, gluteeni, terade, suhkru, tärkliserikkad köögiviljad, oad, läätsed ning kõik valmistoidud ja magustoidud tarbima või vähendama seda.

Enamiku inimeste jaoks jätab see vähe ruumi paindlikkusele ja eirab söömise muid olulisi aspekte, näiteks kultuuri, traditsioone ja pidusid. Näiteks oad ja läätsed moodustavad teatud kultuurirühmade toidulaual suure osa, kuid nad on sellest väga omni kaalulanguskaart.

Post navigation

Kõige edukamad on dieedid, mis on taskukohased, kultuuriliselt vastuvõetavad ja nauditavad - ning mida saab pikaajaliselt järgida omni kaalulanguskaart, 2. Dieedikeskne sõnumside Ehkki raamatus väidetakse olevat tasakaalustatud lähenemisviisi, julgustab see paljusid käsitlevaid käitumisviise ja sõnumeid. Ehkki mõte on maitsta maitset ilma kalorite ja suhkruta, ei hõlma selline käitumine tasakaalu.

Lõppkokkuvõttes võib see soodustada süütunnet ja halba suhet toiduga. Kuna toitumine on liiga piirav ja keskendub toidu vilistamisele, võib see põhjustada negatiivseid suhteid toiduga, eriti neil, kellel on anamneesis olnud ebaõige toitumine Kallid ja ligipääsmatud Amen soovitab pikka loetelu omni kaalulanguskaart toitudest ja toidulisanditest, mis on tavaliselt paljudele kallimad omni kaalulanguskaart neile kättesaamatud.

Lisaks sellele julgustab ta odavaid toiduaineid, nagu oad, läätsed, kartul, mais ja piimatooted, mis on kulutõhusad ja toitainerikkad 21, See dieet eeldab ka regulaarset sauna kasutamist detoksina - hoolimata tõendite puudumisest, et rasva kadu peds detoksiseeriks teie keha.

Paljud inimesed ei pääse regulaarselt sauna või ei saa seda rahaliselt omni kaalulanguskaart, muutes selle elustiili veelgi raskemaks Kokkuvõte Omni dieet on väga piirav, kallis ja paljudele inimrühmadele kättesaamatu. Hoolimata väidetest, et ta julgustab tasakaalustatud eluviisi, propageerib see ebakorrektset toitumisharjumust ja omab toitumiskeskset lähenemisviisi. Alumine rida Omni dieet on populaarseks saanud oma väite kui tasakaalustatud lähenemise osas söömisele. See hõlmab terviklikku elustiili, mis koosneb tervete toitude söömisest, regulaarsest treenimisest, stressi ohjamisest ja muust tervislikust käitumisest.

Need koos võivad aidata teil kaalust alla võtta, eriti kui te tavaliselt ei järgi seda tüüpi elustiili. Dieedil on aga palju piiranguid, mida teadus ei toeta ja mis muudavad dieedi pikaajaliselt eriti raskesti järgitavaks. Kuigi dieedil on mõned lunastavad omadused, on saadaval ka muid tervislikke ja säästvamaid dieete.

Toitumise kvaliteet: 3. Selle kõrge hind ja suur piirangute loetelu muudavad pikaajalise järgimise siiski keeruliseks. Mis on Omni dieet? Omni dieedi asutas registreeritud õde Tana Amen pärast elukestvat võitlust krooniliste terviseprobleemidega ja kilpnäärmevähiga võitlemist aastaselt. Selleks ajaks, kui Amen jõudis oma kolmekümnendasse, oli tal terve rida terviseprobleeme, sealhulgas hormonaalne tasakaalutus, insuliiniresistentsus, kõrge kolesteroolitase ja krooniline väsimus.

Soovitatavad Portali