Liigu sisu juurde

Kui oled oma ostuga rahul, palun jätke meile positiivset tagasisidet ja 5 tähte. Kui te ei saa oma kauba õigeaegselt, palun võtke meiega kohe täiendavat abi.

mx3 slimming

Märksõnad: Garanteeritud, 5 ekraan, Odav tagatud, Kõrge Kvaliteediga 5 ekraani. Palun veenduge, et kohaletoimetamise aadress ja muud kontaktandmed HindMunt.

mx3 slimming

Arvestuslik aeg tarneaeg erinev, kuna erinevad riigid ja regioonid, tavaliselt 7 kuni 22 päeva, mõnikord läheb see 25 kuni 30 päeva kaugesse piirkonda, ja see kestab kauem tipptundidel hooajal. Kui te ei saa oma kauba õigeaegselt, palun võtke meiega kohe täiendavat abi.

mx3 slimming

Muid tasusid või täiendava tasu, mis on ostja vastutusel. Tagasi poliitika 1.

10/50/100pc 20mm Mix Prindi Puu Puidust Nööpide Õmblemine, Käsitöö, Tarvikud WB191

Kui te ei ole oma ostuga rahul, siis võib see tagasi meile vahetada või tagastada. Tagasi või tagasimakse on võtnud 7 päeva jooksul kättesaamisest.

mx3 slimming

Kõik kaubad tuleb tagastada koos nende originaal seisukorras. Ostja vastutab tagasi saatmise hind. Tagasiside 1. Palun kinnitab kättesaamist esemed HindMunt.

mx3 slimming

Kui te ei ole rahul toote teile mingil põhjusel, võtke meiega palun ühendust enne kui tagasiside, me püüame oma parima, et lahendada probleem, ja et sa mx3 slimming. Kui oled oma ostuga rahul, palun jätke meile positiivset tagasisidet ja 5 tähte. See tähendab palju meile.

mx3 slimming