Liigu sisu juurde

Vitamiinid, mineraalid ja muud fütotoitained kaitsevad teid ka haiguste, põletike, juuste väljalangemise jms eest. Intervjuus kasutajale Meelelahutus täna, Wilson paljastas, et ta kaotas pildistamise ajal alla nädala jooksul kaheksa kilo, seda tänu tantsurutiini intensiivsele füüsilisele aktiivsusele ja seatud kõrgele temperatuurile. Rebel läks Instagrami Live'i, et vastata jälgijate küsimustele oma tervise kohta kohe pärast seda, kui ta teatas, et on oma eesmärgi täitnud, kinnitades, et tema sihtkaal on alles lähtepunkt. Nii et mul oli" Lõbu aasta ", eelmine aasta oli minu" Armastuse aasta "ja see aasta saab olema" Tervise aasta " 'sellepärast, et sain märtsis tänavu aastaseks, "ütles Rebel saatejuhi CBS-i jutusaates hiljuti antud intervjuus Drew Barrymore'ile. Kuid aastane tõsielustaar on oma kehakaaluga juba pikka aega võidelnud, mis inspireeris teda ilmatuid 35 kg valama.

Mässaja Wilson on oma eesmärgi täitnud ja saavutanud sihtkaalu naela, kuu varem kui tema enda kehtestatud aasta lõpu tähtaeg. Lisaks uuele terviserutiinile on Rebel avanud oma teadmised Austria tervisekliinikus VivaMayris, mis soodustab leeliselise dieedi lõdva kohanemist. Kui kellelgi on õnnestunud Jaanuaris jagas Rebel sotsiaalmeedias, et loodab Kogu aasta jooksul said fännid rohkem teada, kuidas teekond algas; eelmisel aastal reisis Rebel Austriasse eksklusiivsesse tervisekeskusesse VivaMayr.

Vitamiinid, mineraalid ja muud fütotoitained kaitsevad teid ka haiguste, põletike, juuste väljalangemise jms eest. Tarbi tervislikke rasvu Tervislikud rasvad aitavad vähendada põletikku ja põletikust tingitud kaalutõusu.

Mässaja tarbis tervislikke rasvu nagu avokaado, oliiviõli, pähklid ja seemned, et hoida oma näljasööstu vaos ja vähendada keha stressist tingitud seisundit. Tervislikke suupisteid Mässaja Wilson armastab süüa.

kaalulangus wilson eemaldage rasv plaatidest

Kuid kaalu langetamiseks pidi ta oma tavalised rasvarikkad ja ebatervislikud suupisted kraavi laskma. Ta lisas oma dieeti ühe või kaks järgmistest tervislikest suupistetest: Peotäis india pähkleid, mandleid või parapähkleid. Ja ta ei söönud palju rämpstoitu ega magustoite, nii et see polnud probleem.

kaalulangus wilson nutrivix apoteka

Ta tõusis kell ja suundus jõusaali, kus kõndis 30 minutit jooksulindil ja tegi jõutreeninguid, sealhulgas raskuste tõstmist. Wilson kaotas esimese kuuga 17 naela.

Kodu Sobivus Mässaja Wilson paljastab Instagramis oma kaalulanguse ümberkujundamise Mässaja Wilson paljastab Instagramis oma kaalulanguse ümberkujundamise Autraalia näitlejanna Rebel Wilon peab kinni oma Tema iikliku treeneri Jono Catano el nädalal Intagrami potitatud edenemifotol näib Wilon tunduva Sisu: Austraalia näitlejanna Rebel Wilson peab kinni oma Tema isikliku treeneri Jono Castano sel nädalal Instagrami postitatud edenemisfotol näib Wilson tunduvalt saledam, mida Castano omistab tema tööeetikale: "Reedene vibre, kuid rebelwilson on seitse päeva nädalas õue pannud!

Teisel kuul langes ta veel 13 naela ja kolmanda kuu lõpuks oli ta maha võtnud umbes 60 naela ja kaalunud Nii et nad soojendaksid komplekti nagu saun, et me ei jahutaks kunagi, vaid muutsid selle üsna ebamugavaks. See oli selline minu pahandus.

kaalulangus wilson kaalulangus parast 70-aastast

Rebel läks Instagrami Live'i, et vastata jälgijate küsimustele oma tervise kohta kohe pärast seda, kui ta teatas, et on oma eesmärgi täitnud, kinnitades, et tema sihtkaal on alles lähtepunkt. Panin sinna värava kaalu, sest vajasin käegakatsutavat asja.

  • Michael Wilon, Kana City oariigi oariigi oariigi oariigi kodanik, polnud end juba paar kuud häti tundnud.
  • KLÕPS | Milline kaalulangus! Rebel Wilson on muutunud poole väiksemaks - Kroonika

Ja tema uuendatud keskendumine oma tervisele on sellest ajast alates tema õnne kindlasti mõjutanud. Nii on Rebeli "Tervise aasta" mõjutanud tema enda elu ja tema väljavaateid - tema enda sõnadega.

Selle kohta, miks tema teekond pole keskendunud ainult skaalale: Rebel viitas sageli oma kaalulangetamise eesmärgile kogu aasta vältel, hoides fänne tema edusammude kohta ajakohasena, kui ta selle eesmärgi poole püüdles.

Sel ajal tõestas Rebel, et on oma eesmärgi saavutamiseks hästi ja tõeliselt teel, ning fännid kiitsid staari positiivsete muudatuste tegemise eest kiiresti.

Mässaja Wilson uimastab fänne dramaatilise ümberkujundamisega!

Rebel tegi Grace on elustiili junkie, kes on varem interneerinud Dolly, Stellari ja marie claire'is ning kirjutanud ka Finder.