Liigu sisu juurde

See artikkel annab teile mõned parimad faktid Patanjali toodete kohta, mida peetakse kaalulangetamiseks hädavajalikuks. See on hea kaalu vähendamiseks, kuna see muudab seedesüsteemi paremaks ja parandab igapäevast seedimistegevust. Mida oodata: mõelge traditsioonilisele ashtangale kui jooga zen-vormile. Joogat peetakse enam aeroobsemaks harjutamiseks, põletades vähem kaloreid trenni jooksul, võrreldes teiste sama tõhusate pingutustnõudvate treeningvormidega.

Ashtanga, Iyengar, Kundalini: õppige nende ja teiste joogatundide erinevust Ashtanga, Iyengar, Kundalini: õppige nende ja teiste joogatundide erinevust Hatha jooga Päritolu: Mida oodata: valmistage ette kergeks rutiiniks, mis hõlmab sageli päikesesoovitusi, tasakaalustavaid poose, ettepoole suunatud painutusi ja selja painutusi, et keha töötaks ja meel keskenduks.

Asendid kaalu kaotamiseks

Need liigutused viivad tunni lõpuni lõpliku lõdvestumiseni - õndsas savasana - tunni lõpuni. Proovige, kui … … Tahad kerget klassi, mis pakub väljakutseid ilma üle jõu käimata. Ashtanga jooga Päritolu: üks vanimaid joogavorme, ashtangajoogat registreeriti esmakordselt iidsetes India käsikirjades, kuid selle tõi ellu K.

Pattabhi Jois, kes on seda õpetanud aastast Ashtanga mis sõna otseses mõttes tähendab kaheksa jäsemega joogat on mõjutatud Patanjali jooga Sutrasest, mis on tähendusliku elu joogasuunised.

Filosoofia: Ashtanga tehnika on seotud hinge ja liikumise ühendamisega, tuntud ka kui vinyasa. Kaugelearenenud praktikas kasutatakse dristi pilk ja bandhas keha sisemised lukudmis aitavad hoida järjestuse väljakutsuvaid positsioone.

Mida oodata: mõelge traditsioonilisele ashtangale kui jooga zen-vormile. Poseerite poseerimisel oma hingetõmbega - pole rekvisiite, muusikat ja eneseabivahendeid, pidades loenguid kaalulangus patanjalis viibides hetkes. Te teenite oma Savoana, lõpliku lõõgastuspose, kus slim alla jala lihaseid palju käsi tugevdavaid chaturangasid, ümberpööramisi ja muid edasijõudnute poose.

Proovige, kui … … Otsite vanakooli harrastamist, mis on juurdunud pigem traditsiooni kui suundumuse järgi. Kundalini jooga Päritolu: Ikooniline valget turbanit kandnud Yogi Bhajan on kaasaegne visionäär, kes tõi selle iidse joogavormi läände Õpilased karjuvad New Mehhikos asuvasse Kundalini uurimisinstituuti, et saada nende kinnitust.

Filosoofia: see kaalulangus patanjalis joogavorm on keskendunud hingamisele ja laulmisele ning vähem liikumisele. Kontrollitud hingamist harjutatakse vaimse muundamise loomiseks, vabastades selgroo alusest leitud võimsa Kundalini energia. Mida oodata: Kundalini kogemus on üsna kaalulangus patanjalis teie tüüpilisest vooluklassist.

Valmistuge intensiivseks hingetõmbeks, mis võib jätta kogenematu enesetunde, kuid pidage sellest kinni, et treenimise lõpuks nautida olulist energia suurenemist ja meelerahu. Proovige, kui … … Otsite midagi enamat kui lihtsalt joogakeha ja soovite treenida oma sisemist joogavaimu.

10 parimat Patanjali toodet kaalulangetamiseks

Iyengari jooga Päritolu: BKS Iyengar - mida peetakse maailma suurimaks elava jooga õpetajaks - on Iyengari jooga looja, mis tekkis Indias Jooga populaarsuse läänes võib omistada Iyengarile, mille tehnika on Hatha jooga kõige laialdasemalt praktiseeritud vorm. Filosoofia: täpne keskendumine struktuuri joondamisele kaalulangus patanjalis rekvisiitide, näiteks klotside ja rihmade abil on see, mis annab Iyengari joogale kõrge terviklikkuse taseme ja muudab selle paljude spin-off joogastiilide alustalaks.

Mida oodata : valmistage ette oma jalgade treenimiseks, kui kogu seisukorra jooksul on palju seisvaid ja tasakaalustavaid positsioone.

kaalulangus patanjalis

Õpetajad on kaalulanguse tooriistakast sõnalised, parandades ebakõla ja julgustades jalgade ja südamiku täielikku seotust igas asendis. Te ilmute välja uue jõuga ja enesekindlusega, mis ületab matti. Proovige, kui … … Sulle meeldib selgesõnaline juhendamine.

Või kui teil on kaalulangus patanjalis - väidetavalt leevendab see teraapia depressiooni, ärevust, viha ja väsimust. Taastav jooga Päritolu: Ida-Lääne psühholoogiadoktor PhD, füsioterapeut ja Yoga Journal'i asutaja Judith Lasater on selle lõõgastava ja terapeutilise joogavormi autoriteet, mis sai alguse Filosoofia: eesmärk on võidelda igapäevase stressi füüsilise ja vaimse mõjuga ning leevendavate pooside ja sügava hingamise tehnikate abil leevendada selliseid levinud tervisehädasid nagu peavalud, seljavalu, ärevus ja unetus.

Mida oodata: ärge tulge trenni ettevalmistamiseks - need vaiksed tunnid on mõeldud keha noorendamiseks rühmatööde ajal. Passiivseteks poosideks lõdvestumiseks kasutage kindlasti palju rekvisiite polstrid, tekiplokid ja rihmadsamal ajal kui õpetaja juhendab teid läbi keha, julgustades vabastamist.

Account Options

Proovige, kui … … Sa armastad joogatunni viimast kümme minutit - savasana. Terve tunni pikkune taastav klass ei vaja muud kui lahti laskmist. Bikrami jooga Päritolu: Filosoofia: Sarnaselt alglaadimisele kui vahendamise tunnile on selle jõulise joogavormi eesmärk Bikrami sõnul lihtsalt anda elunditele, veenidele, lihastele ja sidemetele "kõik vajalik optimaalse tervise ja maksimaalse funktsioneerimise jaoks".

Mida oodata: jätke jooga säärised vahele ja vali lühikesed püksid ning spordirinnahoidja. Tuba soojendatakse temperatuurini kraadi, et aidata teil sügavamale sirutuda ja vabastada rohkem toksiine süstemaatilise rutiini abil, milleks kaalulangus patanjalis 26 komplekti, mida korratakse kogu pingutavas minutilises klassis.

Proovige, kui … … olete kaalulangus patanjalis öelnud, et jooga on "liiga sudame loogisagedus rasva poletamiseks. Filosoofia: "Unapologeetiliselt vaimne", Jivamukti loodi selleks, et tuua idapoolse joogafilosoofia sügavus läänlaste igapäevaellu.

Köömne kaalulangus: kuidas seda maitsvat vürtsi kõhurasva lõikamiseks kasutada

Selle tava keskmes on vägivallatu eluviisi ja indiviidi piiritu potentsiaali tähistamine, mis tähendab sõna-sõnalt vabanemist elades. Mida oodata: sisenege viirukiga täidetud stuudiosse, märkige rikkaliku Jivamukti guru liini raamitud fotosid ja valmistuge ette kiiresti liikuvaks klassiks, mis on seatud laiale muusikavalikule Beatlesist Mobyni. Tundidesse kuuluvad tavaliselt sanskriti keelne laulmine, meditatsioon, hingetöö ja minutise praktika jooksul kootud vaimne teema.

Proovige, kui … … otsite oma koertele rohkem omaid.

Patanjali Saundarya kehahooldustooted:

Või kui soovite vaid pilgu heita pühendunud õpilastele Russell Simmonsile, Stingile, Gwyneth Paltrowile ja Christy Turlingtonile, kes harjutavad teie kõrval. Yin jooga Päritolu: Selle iidse joogavormi juured on Hiinas, kuid hiljuti moderniseeris seda Californias asuv Paul Grilley, kes on nüüd Yini jooga sünonüüm.

kaalulangus patanjalis

Filosoofia: Aeglasemas, introspektiivsemas vormis jooga keskendub Yin kehaasendite süvendamisele, sidekude venitamisele ja suurema paindlikkuse nimel töötamisele. Mida oodata: valmistuge tutvuma puusade, vaagna ja alaselja ning nende pingulikkusega. Teile meeldib väljakutse jääda lõdvestunuks ja keskendunuks suurtes ajaruumides, mida hoiate positsioonides - mõnikord kuni kümme minutit.

Häid joogaõpetajaid on meil väga vähe, ja kuidas neid saakski Eestis palju olla? Teine asi on, et kui tahad kuskil koos käia lihtsalt, no siis tead, mille eest maksad ka : yogi Ashtangast tean kahjuks rohkem kui nii monigi seal kes enda arvates sellest uli palju teadis:D Kuid kahjuks jah,pean todema ,et jooga sutra on suht raske arusaada. Aga seda ju ka opitakse kogu elu nii et annan endale selle andeks ,et ei sundinud koikke teadjana. Aga jah kaalulangus patanjalis arvan ka ,et juurde votsin ma mitte joogast vaid sellest ,et see jooga on suht raske ja nouab palju energjat ja paras tunni loppu on siis jube soogiisu ,minul vahemalt.

Proovige, kui … … Kaalulangus patanjalis süvendada oma paindlikkust ja sihtida kitsaid kõverusi, puusasid ja selga. Baptiste jõujooga Päritolu: Sanitaare põliselanik, parun Baptiste, bandaanid kandnud bandaanid kiiremas tempos joogavormidest Ashtanga, Iyengar ja Bikram lõi ndate alguses kuulsuste ja profisportlaste poolt armastatud vormjooga. Filosoofia: Baptiste Power Yoga on asutaja sõnul seotud kohanemisega.

kaalulangus patanjalis

Mida oodata: selles stuudios pole Ganesha kujusid - Baptiste Power Yoga sarnaneb rohkem teie lemmikvõimlemisklassiga. Olge valmis higistama, ohkama ja lööma selle pügala võrra kõrgemale, kui arvata oskasite. Anusara jooga Päritolu: Filosoofia: Anusara keskendub suuresti joondamisele ja sellele, mida Sõber nimetab energiasilmusteks, mis aitavad õpilastel oma kehaga ühenduda ja vormi täpsemaks häälestada.

Mida oodata: õpilased lahkuvad soojust tootvast treeningust ja Anusara tundide meeliülendavatest tunnetest.

  • Millised Patanjali tooted on kehakaalu langetamiseks kõige paremad? - Nahahooldus -
  • Ashtanga, Iyengar, Kundalini: õppige nende ja teiste joogatundide erinevust Ashtanga, Iyengar, Kundalini: õppige nende ja teiste joogatundide erinevust Hatha jooga Päritolu:
  • Surya Namaskar võib kehaga teha imesid
  • Selle valmistamiseks kasutatakse looduslikke tooteid ja ravimeid.
  • Kaerahelbed kaalulangus koomiks
  • Puusade kaalukaotus
  • Kale burn fat
  • Poletada enamik rasva jooksulint

Eeldatakse, et saavad harjutada palju Lululemoni kandvaid Starbucksi-jõuga õppivaid õpilasi, kes tunnevad motiveerivaid nippe ja tähelepanu oma iga asana joondumisele. Proovige, kui … … sa tahad "leida ennast" nagu Julia Roberts tegi filmis " Söö, palveta, armasta". Blockbusteri filmis kujutatud Ganeshpuri ašrami juht kaalulangus patanjalis Sõbra endine guru.

Toimetaja Valik.