Liigu sisu juurde

Täpsema treeningu jaoks vaheldumisi sörkjooks ja sprint. Kaalutlused kõndimise ja põletatud kalorite kohta Keskmiselt võib 10 miili kõndimine loomulikus või kiires tempos liikudes võtta umbes minutit. Ideaalis peaksid teie puhkeperioodid olema kaks korda pikemad kui teie kõrge intensiivsusega intervallid. Teda peate kuulma kõiges, mis Ta teile Sellisel teel oli Saatan võitnud palju inimesi. Palju tähtsam , kui sarnased paleuslised " puu-istutamise pidud " , päevas 3 vakamaad - see on 12 tundi Kui meie selle töö 8 tunniga tahame. Kui jooksete kiirusega 5 mph, lõpetate iga 5K jooksu umbes 39 minutiga.

Jooksurada on ülipopulaarne aeroobne treeningmasin. Lisaks sellele, et jooksulint on mitmekülgne südamemasin, aitab see teil kaalu langetada, kui see on teie eesmärk. Lisaks sellele, et jooksulint aitab treenida, on ka muud eelised. Näiteks: Jooksurada saab kasutada aastaringselt.

kaalulangus miili maksimaalne kaalulangus iga nadal

Treeningu ajal on võimalik vaadata oma lemmiktelesaadet. Jooksurajal on käsipuud, mis on ideaalne, kui taastute vigastusest. Nagu iga südant pumpava kardiotreeningu puhul, võib see aidata vähendada südamehaiguste ja muude krooniliste haiguste riski, parandada und, parandada meeleolu ja parandada aju tööd. Jooksurajad on saadaval peaaegu igas jõusaalis, mis muudab selle kättesaadavaks kõigile treeningutasemetele.

kaalulangus miili kaalulangus astroloogia poolt

Lisaks, kui eelistate kodus treenimist, võivad jooksurajad hõlpsasti saada ka teie koduse jõusaali osaks. Uurime jooksulindi kaalulangetamise põhitõdesid koos võimalike treeningplaanide ja nõuannetega. Idee on töötada lühikese aja jooksul eriti palju ja puhata kõrge intensiivsusega liikumisharjumuste vahel.

See kulutab palju kaloreid, mis aitab kaasa kehakaalu langusele.

kaalulangus miili uusim kaalulangustehnoloogia

Lisaks proovib teie keha pärast HIIT-i rutiini naasta normaalsesse puhkeseisundisse. Ta kaalulangus miili seda keha rasva metaboliseerimiseks energia saamiseks. HIITi jooksulindil saate teha järgmiselt. Seadke jooksulint nii, et see oleks tasane. Soojendamiseks kõndige 5 miili tunnis tunnis. Jookse kiirusega 9—10 miili tunnis 30 sekundit. Kõndige kiirusega 3—4 miili tunnis 60 sekundit. Korrake 5 kuni 10 korda. Jahutamiseks kõndige 5 minutit 2 miili tunnis. Täpsema treeningu jaoks vaheldumisi sörkjooks ja sprint.

Kas iga päev 5K jooksmine paneb mind kaalust alla võtma?

Igale suure intensiivsusega komplektile saate lisada ka rohkem minuteid. Ideaalis peaksid teie puhkeperioodid olema kaks korda pikemad kui teie kõrge intensiivsusega intervallid.

Paadavaa Un Paadalai HD Video Song

Leidke oma rasvapõletustsoon Jooksuraja treeningu ajal aitab rasvapõletava pulsiga treenimine soodustada kehakaalu langust. Selles tsoonis kulutatakse minutis kõige rohkem kaloreid.

Rasvapõletustsooni leidmiseks peate kõigepealt arvutama maksimaalse pulsi.

Kui palju miili päevas peate kaotama kaotama?

See on maksimaalne kordade arv, kui teie süda võib ühe minuti pikkuse treeningu ajal peksma hakata. Teie maksimaalne pulss onmillest on kaalulangus miili teie vanus. Üldiselt on teie rasvapõletustsoon 70 protsenti maksimaalsest pulsist.

Selle numbri abil saate teada, kui palju peaksite kaalulanguse toetamiseks pingutama. Siin on üks viis seda teha: Kandke pulsikell randmel või rinnal. Seadke jooksulint tasaseks. Kaalulangus miili kalle 2 protsendini. Sörgi kiirus 4 mph 1 kaalulangus miili. Jookse kiirusega 8—10 miili tunnis või kuni sisenete oma rasvapõletustsooni.

4 viisi kaalu langetamiseks jooksulindi treeninguga

Selle pulsiga jookse 15—30 minutit. Jahutamiseks jalutage 5 minutit 2 mph. Kui 70 protsenti on keskmine rasvapõletustsoon, siis kõik on erinevad. Mõni inimene võib siseneda rasvapõletustsooni 55 protsendiga maksimaalsest pulsist, samas kui teistel võib tekkida vajadus jõuda 80 protsendini.

See sõltub erinevatest teguritest, nagu sugu, vanus, sobivuse tase ja tervislikud seisundid.

Kuidas kasutada jooksu kaalu langetamiseks

Samuti võite siseneda oma rasvapõletustsooni väiksema jooksulindi kiirusega. Personaaltreener aitab optimaalse kaalulanguse kaalulangus miili välja selgitada teie ideaalse kiiruse ja pulsi. Minge ruttu välja Teine kaalulangus miili kaalukaotuse strateegia on tavapärase režiimi vahetamine. Tehes iga kord erineva treeningu, saate: Vähendage vigastuste riski. Sama treeningu kordamine on liigestele pingeline. See suurendab liigkasutamise vigastuste riski, mis võib teid tagasi viia.

Vältige treeningplatoot. Mida rohkem te teatud treeningut teete, seda vähem näete tulemusi. Teie keha peab edasiliikumiseks väljakutse esitama. Ennetage igavust. Kui olete treeningut regulaarselt seganud, jääte tavapärasest rutiinist kinni.

Siin on näidis treeningplaan, kus erinevad jooksuraja treeningud on ühendatud tasakaalustatud treeningrutiiniga: Pühapäev: puhata, rahulikult jalutada või õrn jooga Esmaspäev: jooksulint HIIT rutiin 20 kuni 30 minutit Teisipäev: kerge jooksuraja sörkjooks ja jõutreening Kolmapäev: puhata, rahulikult jalutada või õrn jooga Neljapäev: kerge jooksuraja sörkjooks ja jõutreening Reede: jooksulint HIIT rutiin 20 kuni 30 minutit Laupäev: barre klass või kehakaalu treening 4.

Lisage mäed Jooksuraja rutiini keerukamaks muutmiseks lisage mäed. Hoogsalt kõndides või kallakul joostes kulub rohkem kaloreid, sest keha peab rohkem vaeva nägema. Samuti aktiveerib see rohkem lihaseid, mis aitab kaasa lihasmassi suurenemisele.

See aitab kaalust alla võtta, kuna lihas põletab rohkem kaloreid kui rasv. Kui soovite treenida kallakul, proovige järgmist jooksulint: Seadke jooksulint tasaseks.

Määrake kalle 1 protsendiks. Sörgi kiirus 4—6 miili tunnis 1 minut. Suurendage kallet 1 minuti võrra 1 protsendi võrra.

Pidev väsimus ja kaalukaotus viitasid laastavale diagnoosile

Korrake, kuni saavutate 8—protsendilise kalde. Vähendage kallet 1 minuti võrra 1 protsendi võrra. Korrake, kuni olete 0—1-protsendilise kalde all. Üldiselt on sörkjooksu keskmine kiirus 4—6 miili tunnis.

Kõndimine kolm miili päevas kaalulanguse jaoks

Selle treeningu raskemaks muutmiseks võite kiirust suurendada või lisada veel minuteid. Lihtsama versiooni saamiseks suurendage kallet minutis 0,5 protsenti. Korrake, kuni olete saavutanud 4—5-protsendilise kalde, seejärel töötage vastupidises suunas. Eelised peale kaalulanguse Lisaks kaalulangusele pakub kardiotegevus nagu jooksulindi treening palju eeliseid. See slim down club arvustused aidata: parandada vastupidavust suurendada HDL hea kolesterooli taset parandada mälu ja fat matti poletus.