Liigu sisu juurde

Vältige luudele; 4. Käsi pinguta seina, jalad, reied, puusad, talje selja -, ja kõhu lihased, ümberkujundamisel, tüüp; f. Seejärel saate kasutada sama plaastrit kuni 8 tundi järk-järgult suurendada plaastri kasutamine tundi. Juhul, kui on Kõht Slim Patch kohapeal sama keha, siis soovitan igal teisel päeval.

Kofeiini sisaldus Tervislikult toitumine võib olla keeruline, ent meie salendav tee annab sulle emakesel looduse poolt veidi julgustust.

slimming web

Ainevahetust soodustav matcha ja tsingi segu puhastava toimega mündi, sidrunmelissi ja kofeiinirikka matega on loodusliku stimuleeriva ja toetava toimega. Erguta ennast ja enda ainevahetust maistvalt värskendava teeseguga.

Selle erilise segu loomiseks segasid meie teemeistrid kokku mate ja matca teed. Argentiina rahvusjook mate on ergutav paraguai iileksi lehtedest valmistatud pruulis. Matcha on aga teatud tüüpi jaapani roheline tee, mille valmistamiseks purustatakse esmaklassilised teelehed pulbriks.

slimming web

Mõlemad teed kiirendavad ainevahetust, mis võib aidata kaalu langetada. Nende rohumaitse täiendamiseks lisasime segule ka rohemünti, nõgest ja sidrunmelissi, saades nii elavalt värske ja puhastava toimega tee. Viimaks tugevdasime segu loodusliku tsingiga, mis on elutähtis süsivesikute normaalset ainevahetust soodustav mineraalaine.

slimming web

See slimming web kirss salendava teesegu tordil. Karbis on 20 teekotti — kõik nööri ja lipikuga, et nendega saaks kergesti tassis või potis teed teha. Iga teepakk on maitsete lukustamiseks ja alati värske maitsega tee tagamiseks eraldi fooliumpakendis.

slimming web

Meie salendav, energiat andev tee sobib iga päev joomiseks, ükskõik, kas soovid kaalus alla võtta või lihtsalt looduslikke maitseid nautida. Kuna tee sisaldab kofeiini, sobib see kõige paremini hommikuti tarbimiseks. Anna enda päevale positiivne algus või joo mõnus kuldne tass slimming web keskhommikul, et pisut näljatunnet taltsutada.

slimming web

Hinga sisse mündi ja tsitruse aroome ja naudi. Green tea, Spearmint, Nettle leaves, Green mate leaves, Blackberry leaves, Peppermint, Lemon balm, Flavouring, Zinc gluconate, Matcha granules, Lemon peel This green tea has less caffeine than our black teas.

It's important to keep in mind that brew time accounts for the primary influence over a tea's caffeine content.

slimming web

Meie Sertifikaadid ja Auhinnad.