Liigu sisu juurde

Arendusprojekti konkreetseks eesmärgiks on innovaatilistele tehnoloogilistele lahendustele tuginedes töötada välja spetsiifiline kosmeetikatööstuse tooraine töötlemise tehnoloogia. Pärast saunaprotseduure võiks lasta nahal enne salendava õli kasutamist maha jahtuda ja natuke taastuda, sest õli soojendav toime võib juba soojal nahal veelgi võimenduda.

Salendav ja tselluliidivastane õli kehale ml Õlil on salendav toime.

on salendav

Täiuslik tselluliidivastane toode, stimuleerib ummistunud naharakke ja aktiveerib vereringet. Capsicum ekstrakt soojendab tõhusalt tselluliidipiirkonna nahka.

on salendav

Aitab eemaldada ülemäärast vedelikku ja parim rasvapoleti taimne reitelt, on salendav, kõhult ja käsivartelt. Magusa mandli õli, oliiviõli ja nisuiduõli toidavad ja kaitsevad nahka, looduslik E-vitamiin kaitseb enneaegse vananemise eest.

Annan Sulle 3 nippi magusaisust vabanemiseks! 😉

Toodet on soovitatav kasutada koos Argital Florange salendava kehakreemi või Argital Slimming Mud tselluliidivastase maskiga, et toime oleks maksimaalne. Kasutamine: Pihustada peopessa rohkelt salendavat õli ning masseerida seda kellaosuti liikumise suunas ringjate liigutustega nahale, kuni õli on täielikult imendunud.

Starditoetuse abil teostatakse turundustegevusi. Projekti eesmärk on üle-eestiline brändi ja toodete tuntuse kasv läbi turunduskommunikatsiooni ehk tarbijates tähelepanu ja huvi äratamine ning ostusoovi tekitamine läbi erinevate turundustegevuste. Projekti tulemusena on viidud ellu turundusplaan ja loodud 2 uut töökohta.

Parim aeg seda teha on pärast vanni või duši alt tulles, sest siis on poorid veel tänu soojale veele laienenud. Soovitav on salendavat õli kasutada kuurina, näiteks kahe nädala jooksul igapäevaselt, siis paari- nädalane on salendav, mille järel võib vajadusel kuuri korrata.

on salendav

Isegi väikesed õigesti tehtud ringjad liigutused on väga kasulikud, sest aitavad paremini reguleerida vedelike ringlust naha kudedes. Põhjapoolkeral elavatel inimestel soovitame teha ringjaid liigutusi päripäeva suunas ja lõunapoolkeral elavatel inimestel vastupäeva suunas, kuna on teada, et vedelikud liiguvad põhjapoolkeral päripäeva ja lõunapoolkeral vastupäeva.

Salendav ja tselluliidivastane õli kehale ml Õlil on salendav toime. Täiuslik tselluliidivastane toode, stimuleerib ummistunud naharakke ja aktiveerib vereringet.

Õlis kasutatav Capsicum ekstrakt võib ärritada haavandilist või väga tundlikku nahka. Mitte kasutada näol. Ei ole soovitav kasutada raseduse ajal.

on salendav

Pärast saunaprotseduure võiks lasta nahal enne salendava õli kasutamist maha jahtuda ja natuke taastuda, sest õli soojendav toime võib juba soojal nahal veelgi võimenduda.

Riik: Itaalia.

on salendav