Liigu sisu juurde

Mingit täiendavat tollimaksu või impordimaksud ei kuulu. Tellimused töödeldud 4 päeva jooksul pärast makse on tehtud ja kontroll.

Kommentaarid Kuidas see aitab vähendada tselluliiti? See stimuleerib Intensiivselt põletamine rasvhappeid rakkude, vähendades nähtavaid Tselluliidi nagu ebaühtlane nahk muhke pinnal.

Heasuhtleja Foto: Andres Putting Tihtipeale on just tervisele kasulikumad toidud ja puuviljad ning köögiviljad palju odavamad kui hirmkallid, samas küll maitsvad tooted ja magustoidud, kuid tegelikkuses organismile vajalikku sealt ei saa.

Mina lapsena ei uskunud neid jutte, et see on kasulik, see mitte, kuid nüüd juba aastaid hiljem mõistan üha enam seda, et peab ikka hoolikalt valima küll, mida oma toidulauale varuda, kui hinnata tervist ja oma rahakoti suurust. Just raha ongi ka tänapäeval suureks mureks - seda pole lihtsalt piisavalt, et kulutada mõttetuse peale ja osta seda, mida tegelikult polegi vaja.

salendav tsoon

Sest kui ma laps veel olin, sõin kõike, mis maitses, kuigi ema keelas tihti, et ära söö nii palju magusat, sest see pole kasulik ja kui soovid kena naeratust ka aastate rasvaskaotus 5/3/1, oleks mõistlikum kuulata, mida räägivad vanemad ja targemad inimesed. Rahamuresid meie peres tollal polnud, kuna vanemad teenisid mõlemad hästi ja alati oli kõik olemas.

How did she lose 27kg in 30 days during her sleep no exercise,no diet,with this miracle secret drink

See aeg ei mõelnud ma tõesti seda, mis on kasulik ja mis mitte. Ja alles nüüd mõned aastad tagasi, kui minu palka vähendati, hakkasin mõtlema tõsiselt, mida peab sööma ja milleta saab kindlasti hakkama, et olla terve ja elurõõmus. Siis ma hakkasingi hoolikalt kaaluma, mida ma ostan ja mille jätan rahulikult poeletile lebama.

salendav tsoon

Purkide sees poelettidel müüdavad valmistoite pole ma eriti kunagi salendav tsoon, sest seal on konservante üleliia ja pole need toidud suurt eriti maitsvatki. Mina olen teinud oma elus uue pöörde ja söön palju juurvilju ja puuvilju, mis on odavamad ja kasulikumad.

salendav tsoon

Hiljuti avastasin, et porgandist ja kaalikast saab palju häid toite valmistada, mis ei nõua palju aega salendav tsoon raha kulub ka minimaalselt. Eks me paljud teame, et suurem osa toitainetest, mida sööme, ei anna energiat, vaid hoopis tõstavad meie kehakaalu ja tekitavad kergesti südamehaigusi ning muudki hädasid. Samuti avastasin samas lihtsa, kuid väga väärtuslikku köögivilja - tavalise valge mugulsibula.

Salendav Muumia-teraapia

Nimelt koorin sibula ära ja lihtsalt lõikan neljaks või kuueks osaks nii, et oleksid lõigud võimalikud paksud, et sibulad ära ei kõrbeks, ja praen niimoodi toiduõlis ja soolaga maitsestatud sibulaid niikaua, kui värvuselt veidi pruunikaks muutuvad. Siis serveerin toitude kõrvale või söön niisama sepiguga.

salendav tsoon

Ja muide, sibulal säilib niimoodi oma originaalmaitse, kuna teda pole kõrvetatud ja niimoodi on ta palju maitsvam ja kasulikum organismile. Mulle ei meeldinud varem sibul nii väga, kuid niimoodi uusi ideid rakendades ja proovides erinevaid meetodeid. Sibulas leidub väga palju vitamiine C, A, D, B1, B2, B6 ja samuti PP-vitamiinidsamuti on sibul suur abi ja tähtis toitaine, kui on stress ja väsimus, kuna sisaldab magneesiumi ja kaltsiumi ja paljusid erinevaid organismile tähtsaid vitamiiine.

salendav tsoon

Ja isegi seda võin omast käest öelda, et kui piisavalt palju sibulat tarbida, väheneb isegi kehakaal endal järele proovitud ja toimis.

Ja lugesin, et sibula söömine aitab kaasa kehast üleliigse rasva välja viimisele ja nii mina nüüd seda enam ka tarbin oma igapäeva toidus.

Sibul - maitsev, tervislik ja salendav köögivili. Ja odav!

Niimoodi on mul stressivabam elu, pole muret kehakaaluga ja olen ise seejuures väga rahul ja õnnelik. Soovitan seda proovida kõigil - isegi neil, kes varem oine higistamine poletavad rasva ei hoolinud.

salendav tsoon

Sibulad ja kõik juurviljad on salendav tsoon olulised organismile ja kui neid maitsvamalt püüda toidusse sisse põimida, oleme lõppks rohkem rahul ja palju tervemad. Sööge rohkem vitamiine ja olge terved!