Liigu sisu juurde

Rasvunud inimesed, kes kaalust alla võtavad, võivad kaalulangusest tingitud kasulikkuse vähenemisest kasu saada, kuid ülekaalulisuse operatsiooniga seotud häbimärgistuse vähendamiseks on vaja jätkata jõupingutusi. Väga hästi toimib iganädalane koos treeneriga kaalumine, treenimine ja erinevate olukordade läbi arutamine. Tähistage neid võite, kirjutage need üles ja külastage neid sageli.

Personaaltreeneriga 5 kilo kaalulangust — ainult 8 kilo veel!

Kaalulangetamise eesmärgid: kas teie eesmärk on realistlik?

Nele kaalulanguse sihtmark Etheli lugu. Varasemalt olen küll vahelduva eduga end liikuma sundinud, kuid viimane aasta sai tööstress ja laiskus võitu, kuniks hakkasid ilmnema tervisehädad, kaalutõus ja pidev rahulolematus iseendaga.

Teades enda vähest initsiatiivikust, otsustasin appi paluda kogenud personaaltreeneri. Kuivõrd Ülemiste MyFitness asub kodule kõige lähemal, asusin internetist klubi kodulehelt treenerit otsima.

Kaalulanguse muutused kehakaalu languses: kaalulangusmeetodi mõju

Ethelile langes valik just tema pikaajalise kogemuse ja varasemate edulugude tõttu. Esimesest tunnist alates oli selge, et olen jõudnud õigesse kaalulanguse sihtmark õige inimese juurde. Vaatasime üle nii toitumise kui ka tegime kehaanalüüsi, mis andis mitmelegi küsimusele vastused, s.

Panime paika regulaarsete trennide ajakava ja toitumisplaani.

Adele suure kaalulanguse taga on üllatav põhjus: tema eesmärk ei olnudki saleneda!

Senimaani tunnen motivatsiooni iganädalast edu saavutada ning see paneb mind korralikult pingutama, s. Normiks on saanud pikad kiirkõnniga jalutuskäigud, et saada täis vähemalt 10 sammu päevas. Samuti käin jõusaalis ja järgin Kaalulanguse sihtmark ettenäidatud harjutusi. Peale iganädalast kaalumist ja trenni on lisaks füüsilisele heaolule ka hea tuju ja adrenaliinitulv garanteeritud. Mida nõudlikum Ethel trennides on, seda rõõmsamaks iga korraga muutun.

Veider, kuid toimiv sümbioos. Plaan näeb ette, et võiks alla võtta veel 8 kg. Olen veendunud, et selleni me koos treeneri abiga ka jõuame. Ethel oskab vajadusel nii tagant utsitada kui ka kiita! Lisaks on muutunud paremaks enesehinnang, tervis, energiatase, meeleolu ja füüsiline toonus. Kindlasti kavatsen jätkata MyFitnessi personaaltreeningutega ning soovitan seda ka teistele. Tänud Ethelile töö ja vaeva eest!

Mida ei tasu kindlasti teha, kui soovid kaalu langetada?

Alla me ei anna! Kui kaal näitab eelmise nädalaga võrreldes langust, siis Nele emotsioone on raske kirjeldada! Tekst: Ethel Igatt Minu klient Nele on nende kuude jooksul, kui oleme koos treeninud, muutunud kergemaks, tugevamaks ja ilusamaks.

Tore, et tema huumorimeel on säilinud! Kuna Nele eesmärk on kaalus alla võtta, siis lisaks liikumisele, jälgib Nele kullipilguga kaalulanguse sihtmark toitumist. Igal nädalal korra astub Nele kaalu peale.

Hüpnoos kehakaalu langetamiseks

Need emotsioonid on nii ägedad- nagu oleks just lotovõidu võitnud! Trenn Nelega on alati intensiivne. Keskendume enim keharaskustega harjutustele. Mulle meeldib treeningutes väga Nele suhtumine, et isegi kui ei jaksa, siis hambad ristis ta pingutab ära.

Treeningul on hea huumorimeel alati Nelele abiks, sest teatavasti naer lõdvestab lihaseid! Kaalulangetus ja motivatsiooni hoidmine Kaalulangetus kaalulanguse sihtmark pikaajaline protsess, mida mõjutame oma elustiiliga.

Tihti on nii, et kliendil on nii toitumine kui ka liikumine paigas, kuid mingil hetkel kaob ikka motivatsioon ära. See on ka täiesti mõistetav, sest elus on palju muid faktoreid, millele keskenduda. Samuti võib probleem olla näiteks vähene uni ja kõrge stressitase. Seepärast soovitan valida endale personaaltreener, kes aitab kogu protsessi alustada ja jälgida.

Kaalulanguse eesmärgid: kas teie eesmärk on realistlik? Lugege, kuidas ja kohtuda tervislikke eesmärke Kathleen Zelman, MPH, LD, RD kehakaalu langetamise kliinikud - ekspertkolonn Üks kord lugesin lugu naise kohta, kes kaebas oma arstile oma pettumuse pärast kaalulangusesse. Naine kaotas 25 naela, kuid ei olnud rahul. Tema arst küsis seejärel temalt mitmeid küsimusi: Kas tunnete ennast paremini? Kas sa magad paremini?

Väga hästi toimib iganädalane koos treeneriga kaalumine, treenimine ja erinevate olukordade läbi arutamine. Motiveerib ka see, kui panna paika vahe-eesmärgid ja neid pidevalt meelde tuletada. Kaalulangetuse juures on oluline jälgida igapäevast ja nädalast menüüd. Menüü võiks olla mitmekesine ja tervislik.

Paljudele ülekaalumuredega võitlejatele sobib süüa 5 korda päevas- kolm põhitoidukorda ja vahepalad.

Nii püsib kõht täis ja ei teki tahtmist kaloreid üle tarbida. Vahepaladeks sobivad väga hästi smuutid, puuviljad, pähklid, värske salat või ka näiteks täisteraleib hummusega! Minu lemmiksmuuti peale hommikust treeningut, mis annab mõnusa energia terveks päevaks: Sega kokku ja blenderda need toidud: Banaan.