Liigu sisu juurde

Shutterstock Tagurpidi kõndides kasutatakse jalalihaseid erinevalt ettepoole kõndimisest ja see võib olla suurepärane viis põlvevigastuse taastamiseks. Kui olete kunagi murdmaasuusatanud, teate liikumist. Jälgige päevi, mil te oma kõndimisrutiini sooritasite, kellaaega päeval või öösel, mil te oma kõndimisrutiini sooritasite, iga kõndimisrutiini läbimise vahemaad ja aega, käiku, mille jooksul kõndimisrutiini sooritasite, ja oma nädalast kaalu.

Kõnni end saledaks Kaota jalutades kuni 1 kg nädalas Sammude kogumine iga päev aitab sul kulutada kaloreid ning vabaneda liigsest kaalust Foto: depositphotos.

30 nõuannet kaalulanguse jaoks kõndides

Lisaks on võimalik vabaneda millal votta universaalsed rasvapoletid, kui suudad samal ajal teha parandusi oma toitumises, vahendab Kaaluabi. Jalutamine on lihtne ja hea treeningviis, mis sobib enamikele ning millega on kerge tegeleda.

Alustuseks lisa liikumist oma igapäevastesse tegevustesse.

kaalulanguse jalalihas

Paljud meist ei käi iga päev isegi mitte sammu. Alusta sellest, et proovid päevas kõndida vähemalt sammu ning seejärel suurenda distantsi vähemalt 10 sammuni päevas.

  • See on kiire viis palju kaloreid põletada, rääkimata sellest, et saate köit hüpata igal pool ja igal ajal.
  • Piirid endokrinoloogias.
  • Kõnni end saledaks | Kaota jalutades kuni 1 kg nädalas - Alkeemia
  • 30 nõuannet kaalulanguse jaoks kõndides - Kaalukaotus
  • Jooksurada Vs.
  • Elliptilised Vs. Jooksulint - Mis On Parem Kaalulanguse Ja Toniseerimise Jaoks? | Fitness

Alles siis on aeg ette võtta suurema koormusega kõnniretked. Alusta 15 kuni 20 minutilise jalutuskäiguga ülepäeviti.

10 tõhusat hommikust harjutust kaalulanguse jaoks

Alguses on oluline tekitada harjumus, alles seejärel tõsta kõndimistempot, et keha läheks soojaks ning hakkaksid ka pisut hingeldama. Kui oled juba paar nädalat harjutanud, pikenda jalutuskäiku 20 minuti võrra, st jaluta korraga minutit. Kui saad sellega probleemideta hakkama, on aeg tõsta kõndimise kiirust, lisada intervalle ning võtta appi treeningvahendeid, mis aitavad sul oma kaalueesmärgini jõuda. See, kui palju kaalust alla võtad, sõltub sinu eeldustest ning muutustest, mida oma elustiilis teed.

kaalulanguse jalalihas

Kui soovid saada häid tulemusi, tuleb lisaks jalutamisele ka oma toitumine üle vaadata. Kes varem on olnud peamiselt diivanipadja eest, kuid alustab nüüd regulaarsete jalutuskäikudega ja kalorinormi järgimisega, sellel on võimalik ühes kuus kaalu langetada ca 4 kilo.

Normaalne kaalulangus on 0, kg nädalas. Jalutamine aitab tugevdada ka tervist, sest arendab lihaseid, parandab immuunsusüsteemi, vähendab stressi, langetab vererõhku, tasakaalustab veresuhkrut, parandab meeleolu ja und. See omakorda aitab vähendada tõsiste haiguste nagu südame-veresoonkonna haigused ning diabeedi riski.

Elliptilised vs. Jooksulint - mis on parem kaalulanguse ja toniseerimise jaoks?

Sammude kogumine iga päev aitab sul kulutada kaloreid ning kiiremini vabaneda ülekaalust. Soovitav on muretseda endale sammulugeja ning jõuda esmalt vähemalt sammuni päevas. Seejärel tõsta oma sammuhulka vähemalt 10 sammuni päevas.

kaalulanguse jalalihas

Treeningule aitavad kaasa ka käimiskepid, jalgadele-kätele kinnitatavad lisaraskused ning ümara tallaga kingad. Ära unusta kõige selle juures pöörata tähelepanu oma toitumisele.

Ära kompenseeri liikumisega kulutatud kaloreid täiendava söömisega. Luba endale selle asemel näiteks jalamassaaži, kinokülastust või midagi muud toredat, mis ei ole söödav.

kaalulanguse jalalihas

Jalutada on soovitav rahulikus keskkonnas, soovitavalt roheluses ja looduses, sest sellele on omakorda rahustav mõju ning parem efekt meie tervisele. Leia sobiv kiirus ning keskendu hingamisele, mis peaks olema rahulik ning sügav.

Sa võid lugeda samme, hingates sisse näiteks nelja kaalulanguse jalalihas jooksul ning välja järgmise nelja sammu kestel.

Press Treening ülekaalulisele inimesele 12 Jun Ülekaalulised inimesed, kes vaevlevad seljavalude küüsis, peaksid alustama treenimisega. Lisakilod, mida endaga pidevalt kaasas kannad, on kehale koormaks, tekitades probleeme nii põlvede kui seljaga. Regulaarsed trennid langetavad kehakaalu ning vähendavad selja- ja liigeseprobleeme.

Keskendu oma tegevusele siin ja praegu. Kaalulanguse jalalihas pilvi, looduses leiduvad värve, lilli ja seda, mida ümberringi kaalulanguse jalalihas.

Hindu kükid kaalulanguse jaoks

Väldi mõtteid, mis tekitavad sinus stressi. Kui sul on liigestega probleeme, vähenda nende koormust kasutades käimiskeppe.

kaalulanguse jalalihas

See aitab hoida liigeseid tervena, tugevdada kõhu- ja seljalihaseid ning parandada kehahoiakut. Käi vaheldumisi keppidega ja ilma.

Kaalulangus toimub siis, kui kulutate rohkem kaloreid kui tarbite, ja füüsiline koormus peaks olema võrrandi põhiosa. Hindu kükid on intensiivsed harjutused, mis võivad aidata teil kaalu langetada ja need ei nõua muud kui teie keha raskust.

Kujuta ette, et keegi tõstab sind kuklal asuvatest juustest ülespoole - nii pikendad oma seljaosa. Eelista kõndimist looduslikul pinnasel, mitte asfaldil.

kaalulanguse jalalihas

Kes on kõndimisega juba harjunud, see võiks tõsta liikumise kiirust. Hingamine peaks kiirenema ja keha soojenema. Lisa teekonnale ka liikumist erinevatel kõrgustel, näiteks keset mägesid ja künkaid, sest see tõstab pulssi. Soovitav on kasutada intervalltreeningut, kõndides näiteks väga kiiresti sekundit ja siis jälle normaalse kiirusega sekundit.