Liigu sisu juurde

Kuidas kiiresti kaalus pärast jõulud ja uusaasta;. Aga pakun välja ka retseptid ja olen neid roogi ise söönud.

Alusta uusaastalubaduste täitmist

Kaalulangus: 6 toitumisnõuannet, kuidas sel pühadeperioodil terve aastavahetuse vältel tervislikuks jääda Uue aasta tähistamise ettevalmistamisel tahame kõige paremini välja paista. Pärast jõulupidusid kipume oma toitumis- ja treeningrežiimi peatama.

kaalulangus uusaasta

Siin on mõned näpunäited, mis aitavad teil end kuni aastavahetuseni vormis hoida. Puhkuseperiood on ebakindel aeg, mil teie toitumine kaotab oma jälje. Pärast jõulude ajal oma südamesse söömist raskendavad jahedad lained jõusaali tagasi löömist. Enamik meist lükkas oma tavapärase toitumis- ja treeningrežiimi ära kuni aastavahetuseni, lubades endale järgmisel aastal taaskäivituse.

Olgu, see on õigustatud.

kaalulangus uusaasta

Lõppude lõpuks on see puhkuse ja lõbutsemise hooaeg. Kuid selle asemel, et viia kogu mäda tervisekatastroofi faasi, võite puhata. Ärge laske mõnel teel oleval lohil end treeningreisilt maha visata.

Lõpetage laisk olemine Kuna me kõik valmistame uusaasta eelõhtut pauguga tähistama, tahame ka endast parima näha. Kui laseme letargial hiilida pärast jõulude toidifestivali, lisandub see ainult festivali jooksul saadud lisakilodele. Me ütleme, et tehke pühadest maksimaalselt kasu ja hoidke end vormis järgmisel suurel peol, millel kavatsete osaleda, et uuel aastal rõngatada; sel juhul täiesti uus kümnend.

Kaalust alla koos sooda sees Dieet uusaasta multikeetja 1. Jaanuar — oled veel eelmisest õhtust väsinud, kuid sul on meeles, et lubasid uude aastasse minna uue inimesena. Meie kehad, südamed, mõistused ja graafikud on valmis muutusteks, kuid tavaliselt unustatakse uusaastalubadused juba enne jaanuari lõppu.

Loe ka: 5 kurk ja lubja vee kaalulangus toitu kõhurasva vähendamiseks ja kehakaalu langetamiseks Ärge olge laisk, kui soovite end vormis hoida. Ärge oodake järgmist aastat Uusaasta otsused on lihtsalt ettekäändeks, et jõuda jooksva aasta lõpuks. Sundige end oma hubasest tekist välja ja tehke oma rõdul väike jalutuskäik või minge igal võimalusel trepist, kui te ei soovi õue astuda.

kaalulangus uusaasta

Täitke oma plaat targalt Sel hooajal pidude ja seltskondlike koosviibimiste korraldamisel aktsepteerige serveeringuid tähelepanelikult. Vältige praetud, nuumavaid toite; kontrollige toidu osa ja proovige võimalikult palju tervislikke suupisteid ja salateid süüa.

kaalulangus uusaasta

Joo palju vett Vedelikuna püsimine kaalulangus uusaasta üks parimaid viise, kuidas vormis hoida. Jooge iga päev vähemalt kaks liitrit vett, et teie seedimine toimiks sujuvalt ja toksiinid süsteemist välja voolaks. Loe ka: Talvine kehakaalu langus - 5 lihtsat dieedinippi madala süsivesikute sisaldusega dieedi säilitamiseks sel hooajal Joo piisavalt vett ja hoia ennast hästi hüdreeritud.

Toitumisnõustaja Sel ajal leidub massiliselt inimesi, kes soovivad alustada tervislikumat elustiili ja lisakilosid kaotada.

Saa magama Vältige ööbimist kogu öö ja olge viimaste seas, kes lahkuvad kõigist pidudest, kus sellel kaalulangus uusaasta ajal osalete.

Tervena püsimiseks on oluline saada piisavalt puhata.

  • Näpunäited Treeneri "Body By Jake" Uusaasta Resolutsioonide Kohta | Kuulsused
  • Kas jalgratta poletamine poleb kohurasva
  • Maksimaalne kaalulangus 5 nadalat
  • 7 kaalulangetamise näpunäidet, mida peaksite teadma enne, kui lubate kilo langetada | Treening

Veenduge iga päev vähemalt kaheksa tundi und. Üles Artiklid.