Liigu sisu juurde

Lisaks võib esineda Venno Loosaar tutvustab " Nädalalõpp Kanal 2ga" saates oma eriskummalist. It's Sodalicious!. Caraudio teooria. Gencor mainib veel mitmeid sarnaseid tulemusi andnud uuringuid.

kaalulangus spotlight

Ohutus Paljud inimesed, kes soovivad kaalust alla võtta, otsivad meeleheitlikult maagilisi tablette, mis muudavad liikumise ja tervisliku toitumise tarbetuks.

Caralluma on üks dieeditablettide suundumusi, mis lubab rasva sulatada ilma teie eriliste pingutusteta, välja arvatud kahe tableti võtmine päevas. Pooldajad väidavad, et pillidega on edu saavutatud ja Indias on seda taime söödud sajandeid.

kaalulangus spotlight

Pille pole aga piisavalt kaua müüdud, et oleks võimalik saada kindlaid andmeid pikaajalise ohutuse kohta. Taim Nimi Caralluma viitab taimele, mitte pillile endale. Caralluma pillide tootja Gencori poolt USA toidu- ja ravimiametile esitatud dokumendi kohaselt on taim kaktuste perekonnas ja kasvab Indias metsikult.

  • Kuidas kaalu tõhusalt - Muu
  • Kui palju peaksin kaaluma minu kõrgus ja vanus - Muu
  • CARALLUMA JA KAALULANGUS - TERVIS -
  • Gillian Michaels slim joonis levis Dieet meditsiiniasutustes YouTube Paljud julgelt võtta lühiajalise kinnitada kaalulangus Rasvumisvastased.

Indiaanlased on seda sajandeid söönud köögiviljana ja nälja ajal on ära kasutanud selle söögiisu vähendavat võimet. Dokumendis öeldakse, et jahimehed söövad taime rohelisi folliikuleid toorelt, nii et nad ei pea jahiretkedel toitu kaasas kandma, samuti keedetakse või tehakse kodus chutney. Pillid Caralluma pillid sisaldavad üldiselt ainult karalluma kaalulangus spotlight lisanditeta.

kaalulangus spotlight

Peamine eelis on taime näljatust vähendav aspekt, kusjuures vähemalt üks tootja väitis, et Caralluma ületab Hoodiat kui kõige tõhusamat taimset söögiisu vähendajat. Pillidel on ka kerge stimuleeriv toime kaalulangus spotlight dieedi ülevaatamise sait Diet Spotlight väidab, et Caralluma on hea efedriini asendaja, mis oli USA-s ohutusprobleemide tõttu keelatud. Glencori dokumendi kohaselt sisaldavad pillid taimeekstrakti, mitte taime ennast. Nõuded Gencor väidab, et Caralluma blokeerib ensüümi nimega tsitraatlüaas, mis on vajalik asendamatute rasvhapete põhikoostisosa atsetüül CoA moodustumiseks, mis ladestub kehas rasvana.

Gencor teatab, et Caralluma blokeerib ensüümi nimega Malonyl CoA. Caralluma tootjad väidavad, et nende rasvade moodustamiseks vajalike ensüümide blokeerimine takistab keha rasva ladustamist.

Mõõdukalt aktiivne - Aktiivne - kuni Kui soovite kaalust alla võtta, peaksite tarbima natuke vähem kui eespool loetletud kogused. Mida vähem te tarbite, seda kiiremini kaotad. Siiski on oluline järgida tervislikku ja hästi tasakaalustatud toitu nii, et te ei haigeks ega kaotaks lahja kude lihaseid. Ideaalis peaksite kontrollima dieediarst, toitumisspetsialisti või oma arstiga.

See koos väidetava aju näljasignaalide sekkumisega põhjustab vähem söömist ja keha põletab varutud rasva kütuseks. Uuringud Mitmed uuringud on näidanud mõõdukat kehakaalu langust pärast Caralluma pillide võtmist, kuid pole kirjeldanud selle toimumise mehhanismi ega kinnitanud Gencori dokumendis esitatud väiteid.

TREVACHI SPOTLIGHT-♥️HEADSHOTS

Gencor mainib veel mitmeid sarnaseid tulemusi andnud uuringuid. Esimeses uuringus osalejaid nõustati õige toitumise ja keskmine kahjumi kaalu jalgijad aktiivsuse osas ning Gencori dokumendis sisalduvatel uuringutes osalejatel soovitati kõndida 30 minutit kaks korda päevas - soodsad tulemused võivad olla pigem elustiili ja toitumise muutuste, mitte Caralluma pill. Ohutus Caralluma ei ole teatanud kõrvaltoimetest, kuigi ühes uuringus mainiti seedetrakti ebamugavust ja kõhukinnisust.

BMI on väga lihtne mõõtmine, mis ei arvesta inimese vöökohta, rindkere või puusaluude mõõtmeid. Selle äärmusliku näitena on tõenäoline, et olümpiamängude meetrise sprint-meisterkambriga BMI on kõrgem kui sama kõrgusega soolane kartul. Soo kartul võib oma veres ja tema keha teistes osades olla suur kõhtu, mitte palju lihaseid ja palju keharasva puusadel, ülemistel reitel, Kuigi sportlasel on väiksem talje, palju vähem keharasva ja tõenäoliselt on parem tervislik seisund. Kasutades puhtat kehamassiindeksi kriteeriumit, võib legati kartulit pidada tervislikumaks. BMI ei võta arvesse luutihedust luumassi.

Kuna platseebogrupis esinesid ka sarnased sümptomid, süüdistati želatiinikapsleid ennast. On tõsi, et Carallumat on aastasadu söödud kogu kujul, kuid ekstrakti ei ole toidulisandina kasutatud piisavalt kaua, et selle ohutus oleks kaalulangus spotlight.

Enne Caralluma pillide võtmist pidage nõu oma arstiga.

kaalulangus spotlight