Liigu sisu juurde

Inimene, kes on just lõpetanud kirurgilist operatsiooni ei kasuta seda. Sobib ideaalselt keha, sobib kõikidele nahatüüpidele ja pakub erakordset. Nr kasutades sõites, või masina.

Kaalukirurgia Keskus

Ei sobi mehed, kelle keha on Seade, Aids, nagu süda kaugusel jne. Epilepsia kaalulangus kohuplaat krambid kannataja ei kasuta seda.

Video Meditsiin: CSGO - Kuidas harjutada üksikmängus? (Mai 2021).

Inimene, kes on kaalulangus kohuplaat lõpetanud kirurgilist operatsiooni ei kasuta seda. Nr kasutades sõites, või masina. Kirjeldus: Elektrijuhtivus, väike ärritus, kõrge adhesioon, ohutuse ja praktiline. Tehtud kõrgkvaliteetne imporditud hüdrogeeli, õhuke ja kerge, anti-allergia, lõhnatu ja püsiv.

Kirjutage oma ülevaade

Ülijuhtiva juhtiva kihi, pehme naha-sõbralik materjal, kleepuv. Sobib ideaalselt keha, sobib kõikidele nahatüüpidele ja pakub erakordset. See geel pad on aksessuaar lihaste treener seade, palun, kasutades seda massager seade koos! Kui hüdrogeeli pad ei saa kasutada eraldi!

Seotud tooted

Pls puhas nahk enne kasutades seda geeli pad, see tuleks asendada pärast kasutatakse pidevalt päeva Kirjeldus: Kui peaks vahetamine: Ilmselt tunnete juhtivus jõudlus vähenenud, põhjustada vähenenud tugevus.

Teade: 1. Kui geel leht, ei ole kleepuv piisavalt või pulgad võõrkeha, palun kasutage oma sõrmi pühkida pind veega, pane see ventileeritud kuivas ja kasutada seda pärast eetris 2. Geel leht tuleks asendada pärast pidevalt kasutada umbes 30 korda Pakett Sisaldab: Märkus: Näpunäited: Pange tähele, Geel padjad jaoks asendada ainult Vastuvõtva seadme, geel padjad ei saa kasutanud eraldi, kui ilma vastuvõtva seadme.

Saada sõbrale

Kuidas kasutada gel sheet: 1. Välja võtta geel-padi alates pakkimine kott 2. Pisar läbipaistev kaitsekile 3. Õigesti ühendatud seadmete, sile välja 4.