Liigu sisu juurde

Kahe aasta jooksul nõustati neid toitumise vallas, kaaluti ning mõõdeti kolesterooli- ja veresuhkrutaset. Miks on Keto dieet tõenäoliselt sinu taga Kuna süsinikuga täidetud toidud sisaldavad suurimat kogust vett ja kiudaineid, on oluline kaaluda nii otseseid kõrvaltoimeid kõhukinnisus kui ka tulevasi suurenenud risk GI vähktõve tekkeks ja vähenenud immuunfunktsiooni. Kuid toitumine on endiselt populaarne neile, kes soovivad kiiresti kaalust alla võtta. Veelgi enam, uuringutel, mis on uurinud ketogeense dieedi efektiivsust kehakaalu langetamisel, on mõned küsitavad sarnasused.

Ketogeensed dieedid on BS kaalulangus - siin on miks

Seda nimetatakse ketogeenseks dieediks, kaalulangus ketogeenne eesmärk on indutseerida ketoos, ainevahetusprotsess, milles me kasutame rasva energia saamiseks organismi eelistatud allika, suhkru asemel.

Madala kalorsusega, kõrge rasvasisaldusega dieedi toonid, kellel on rohkem energiat, madalama söögiisu ja päris vahetu kaalulangus - kõik pekonile, raskele koorele ja võile langedes. Aga kui ma esimest korda kuulsin, et järgmine kaalulangus "trend" oli ketogeenne kaalulangus ketogeenne, naersin ma valjusti. Ma olin üks aasta tagasi öeldud.

muscletech nitro tech fat loss

Selle põhjuseks on see, et minu sissejuhatus selle näiliselt uue plaaniga oli haiglas töötanud, kus ketogeenset dieeti kasutati spetsiaalselt krambihäiretega lastel meditsiinilise toitumisravina, kelle jaoks ravimid ei olnud enam tõhusad. Teisisõnu: seda kasutati absoluutse viimase abinõuna peredele, kes tundsid neuroloogilise haiguse tõttu muidu lootusetuid ja range meditsiinilise järelevalve all.

keto kaalulangus blogi

Tõepoolest, on palju uuringuid ketogeense toitumise toetamiseks mõnede laastavate neuroloogiliste seisundite ravis. Aga kas see võib tõesti aidata Joe või Joanne keskmist kaalust alla võtta? Jah, teoreetiliselt - eriti eriti madala kalorsusega versioonid.

Saavuta supervorm: Just see uus dieet aitab kõige kiiremini rasvu põletada

Kuid kas see sobib pikaajaliseks, jätkusuutlikuks kaalulanguseks ja tervise parandamiseks? Žürii on sellest veel välja. Kuna meie kehad kasutavad energia saamiseks eelistatult süsivesikuid, tähendab nende lõikamine seda, et me peame kaalulangus ketogeenne toimimiseks midagi muud kasutama.

Seejärel pöörduvad meie kehad meie lihastesse ladustatud glükoosile kütuse glükogeenina. Mis veel juhtub, kui me lihaste glükogeeni murdame?

Ajalugu[ muuda muuda lähteteksti ] Toitumisrežiime ja erilaadseid dieete on kasutatud meditsiinis alates eKr. Ketogeenset dieeti tutvustasid tänapäeva tohtrid. Algselt kasutati seda toitumiskava epilepsiaraviks Mitme aastakümne jooksul kasutati seda teraapiat maailmas laialdasemalt, kuid kaasaegsemate ravimeetodite ja ravimite väljatöötamisel vähenes dieedi kasutus. Viimase 15 aasta jooksul on ketogeenilise dieedi populaarsus uuesti suurenenud.

Me kaalulangus ketogeenne vee kaalu! Meie lihased hoiavad iga grammi glükogeeni kohta umbes 3 grammi vett, mis tähendab, et saame kohe kaotada kaalu, kui kütuse glükogeeni kauplustesse jõuame.

 1. Makeup kunstniku kaalulangus
 2. Fat burn fitnessblender
 3. Daily mail fat loss
 4. Kas Keto muna töötab kiiresti kehakaalu langetamiseks?

Sellepärast keegi, kes kaotab kaalu "vaid ühe nädala jooksul! Veelgi enam, uuringutel, mis on uurinud ketogeense dieedi efektiivsust kehakaalu langetamisel, on mõned küsitavad sarnasused. Esiteks kasutavad nad keto-dieeti koos äärmiselt madala kalorsusega kavaga alla päeva päevas!

 • Ketogeeniline dieet – Vikipeedia
 • Avon sliming tank
 • Mida teeb valge neeru uba

Teiseks seavad nad kõik kahtluse alla pikaajaline mõju teie südamele süüa peamiselt küllastunud rasva, rääkimata sellest, kui raske ja igav on süüa peamiselt kookosõli ja võid kuu lõpuni.

Keto dieet on häbiväärne Miks on sotsiaalmeedia kogu aja vältel kõigega lõhkenud?

 • Saavuta supervorm: Just see uus dieet aitab kõige kiiremini rasvu põletada - Anne & Stiil
 • Kaalulangus berwyn il
 • Ketogeense dieedi ohud
 • Ketogeensed dieedid on BS kaalulangus - siin on miks - Toidu Retseptid
 • Keskmine kaalukaotus kaalu jalgijate freestyle

Noh, enamik meist sööb liiga palju süsivesikuid. Umbes pooled meie kaloritest peaksid pärinema süsivesikutest, vastavalt USDA toitumissuunistele ameeriklastele. See on umbes grammi päevas kalorsusega dieedi puhul. Kui kaalute kõiki teraviljapõhiseid toiduaineid ja suhkru lisandeid, on lihtne süüa palju rohkem kui soovitatud kogus.

Foto: Shutterstock Shutterstock Teadlased on leidnud, et see võrdlemisi tundmatu dieet vähendab kehas põletikku ning mõjub positiivselt ajule, aidates potentsiaalselt rabanduse riski ja kroonilisi valusid vähendada. Samuti on uuringud näidanud, et see sobib ka diabeetikutele. Madala kalorsusega toitumisplaan võib kõlada kui Atkinsi või Paleo dieedid, kuid keto dieet nagu seda ka tuntakse keskendub kasulikele rasvadele, mõõdukas koguses valgule ja minimaalses koguses süsivesikutele. Ekspertide sõnul sobib see inimestele, kes soovivad kaalu kaotada, kuid kellel on raskusi suhkruisu taltsutamisega.

Vastupidiselt sellele, mida sotsiaalmeedia suhted oleksid uskunud, pole palju öelda, et see parandaks sportlikku tegevust. Keto leidis ka USA- s ja Maailmaaruandes parimate dieetide nimekirjas surnud viimase alla ühe rõõm-stealeriga, terve 30 dieetiga.

Ketogeeniline dieet

Ekspertide kogu häiris pikaajaliste tulemuste, raskesti jälgitavate raviskeemide ja võimalike terviseriskide uurimise puudumist. Teadus lihtsalt ei toeta arusaama, et keto toitumine hoiab pikemas perspektiivis kaalu, erinevalt Vahemere stiilis tõestatavatest plaanidest.

poletage rasvajaa

Ketogeenne söömine võib tegelikult suurendada teie neeru- ja maksaprobleemide ning osteoporoosi riski. Miks on Keto dieet tõenäoliselt sinu taga Kuna süsinikuga täidetud toidud sisaldavad suurimat kogust vett ja kiudaineid, on oluline kaaluda nii otseseid kõrvaltoimeid kõhukinnisus kui ka tulevasi suurenenud risk GI vähktõve tekkeks ja vähenenud immuunfunktsiooni.

Peale kõhukinnisuse, crabbinesse ja teiste jaoks raskete plaanide tegemise teiega võib keto põhjustada ka muid terviseprobleeme. Kuna uuringud ei ole veel osalejaid rohkem kui aasta järginud, on raske öelda kindlalt, et ka muid probleeme nagu LDL-i halva kolesterooli sisalduse suurenemine ei teki.

Ketoosi oht, kui seda ei tehta hoolikalt Ketogeenset dieeti, mis kasutab kehas ketoosi seisundit, on hiljuti kuumalt arutatud kui üks võimalus kaalust alla võtta.

Kuid tõeline põhjus, miks keto plaanid ebaõnnestuvad, on see, et nad ei ole pikemas perspektiivis jätkusuutlikud. Pühad, puhkused, tööfunktsioonid … tõenäoliselt on vähemalt üks stsenaarium, kus leiad end süüa kõrgema süsiniku toiduga.

slimming g5-ravi

Samad põhjused, miks me näeme kohe kehakaalu langust süsinikdioksiidiga piiratud dieedil, on sama põhjus, miks me näeme kohest kaalutõusu pärast näiliselt kahjutu võileiva lisamist segusse: Vee kaal naaseb kohe glükogeeni säilitamisega. Alumine rida Igasugune toitumine, mis on sama äärmuslik kui keto - sellesse punkti, kus seda sageli rakendatakse terve meditsiinipersonali järelevalve all, ei muuda igapäevaelus.

Ja kui see tagasilöögi korral nagu alatisiis häbi ja ebapiisavustunne tabas meid veelgi raskemini, kui me paneme nii palju tööd.

kuidas poletada rasva kiiresti kohuga

Ainuüksi sel viimasel põhjusel ei soovita keto-dieeti. See võib olla nii lausa heidutav, kui me "vagunist maha kukkume", et tundub täiesti mõttetu süüa tervislikumat üldse.

Earn $800 For FREE Daily - How To Make Money Online Using Gmail and Trends Worldwide!🌏

Keto dieedid tuginevad äärmuslikule tehnikale, et ajutiselt liigutada mõningaid kiloid ja kõrvaldab põhimõtteliselt kõik rõõmud, mis on seotud tegeliku toidu ja elava kaalulangus pen pal söömisega.

Alates: Hea majapidamine USA.