Liigu sisu juurde

Tugevdatud E-vitamiiniga ja julmavaba, asendab see huulepulk peagi lemmikuna teie tavalist huulepulka. Aga mis siis, kui tahame saada mattviimistlust?

kaalulangus huulepulk

Alexandria Ocasio-Cortez vannub selle Stila Stay terve päeva vedel huulepulk oma allkirja punase huule eest Alexandria Ocasio-Cortez vannub selle Stila Stay terve päeva vedel huulepulk oma allkirja punase huule eest Kaalulangus huulepulk Ocasio-Cortez on juba mitmel moel ikooniline: ta on noorim naine, kes on valitud kunagi kongressil teenima, ja raputab endiselt šikseid kuldsõrmuseid ja punast huulepulka.

Oma videoga "Ilu saladused" koos Vogue'iga heidab Ocasio-Cortez silma, et ta hakkas oma esimestel eelvalimistel punast huuli kandma, kui keegi ei teadnud, kes ta väljaspool oma kogukonda on. Kui te alati ringi jooksete, on mõnikord parim viis tõesti kokku pandud välja näha julge huulega," räägib ta Vogue'ile.

SEOTUD: 6 punase huulepulga meigikunstnikud vannuvad Nii palju kui ta armastab katsetada erinevaid ilutooteid, tunnistab Ocasio-Cortez, et ta vajab tõesti vedelat huulepulka, mis ei liigu - ja see teeb trikki. Lisaks ei muutu kreemjas kaalulangus huulepulk lõhenenud ega kuivaks, kuna see on pakitud E-vitamiini ja avokaadoõliga, mis niisutab, pehmendab ja kaitseb teie tursikut.

kaalulangus huulepulk

Kandmiseks soovitab Ocasio-Cortez kõigepealt värvida aplikaatorharjaga "madala riskitsooni" või huulte keskosa ja seejärel liikuda väljapoole, kuni tursk on täielikult kaetud. Klientidele meeldib, et see pole õline ega kuivav ning et valem püsib kogu päeva kaalulangus huulepulk söömise ja joomise ajal.

kaalulangus huulepulk

Üks arvustaja märkis, et neutraalne sinisel põhine punane toon on meelitav peaaegu igale nahatoonile ja sobib ka päeval: "See on väide punane, ilma et oleksin liiga" näkku "ja seetõttu võin seda kanda ka päeval! Ja me ei saanud rohkem kokku leppida. Aga kui teil on kunagi vaja täiendavat enesekindlust, võtke kätte AOC lemmik punane vedel huulepulk.

kaalulangus huulepulk

Registreeruge meie tervisekaubanduse uudiskirja saamiseks, et saada meie toimetajate valitud jaepakendite päevane annus suurepäraste pakkumistega otse teie postkasti. Huvitavad Artiklid.

kaalulangus huulepulk