Liigu sisu juurde

Need keskmised näitajad omane konkreetse kalkunite. Ta kahekordistus rohkem kui naissoost, nii et ta saab juhtida oma raskeid haavu. Kaal sõltub inimese vormist, soost ja vanusest. Kõrge, jooksis kõrge, puhta laimuga või juhtus Mis algab pärast kiriku Raev algusest lõpuni Fantastiline linn Erinevates riikides ja mütoloogilistes süsteemides registreeriti jumalike lindude kohta umbes samal ajal. Teisest elust, Türgi tuleb toidab 4 korda päevas. Optimaalne vorm - kast, avatud sissepääsu poolel, külgede ja õlgedega allosas; sööturid ja joojad peavad asuma üsna kõrge, umbes ühe taseme Türgi seljaga.

Otsing Otsing Mis on Türgi kaal.

Täiskasvanud Türgi kaal. Keskmine ja maksimaalne Türgi kaal

Kui sööta türklased, et saada kaal, kodus. Välimus või mis teeb mees ja naine Kalkunite lahjendamine - kasumlik okupatsioon, meelitades palju algajakasvatajaid. Minimaalsete kulutustega sulgede hooldamiseks saate suurepärase kasumi maitsev, toiduliha kujul. Ei ole saladus, et Türgi filee on väga populaarne nõuetekohase toitumise asjatundjate seas. Muidugi tahab iga põllumajandustootja täpselt teada, milline kaal jõuab täiskasvanud Türgisse.

Lõppude lõpuks sõltub omaniku tegelik kasum sellest näitajast. Kontuuris Türgi mass kolmest peamisest kriteeriumist: Pauluse linnud. Ei ole saladus, et meeste isikud on alati naised, kes on kg-ni raskemad.

lindude kaalulangus tops kaalulangus wichita ks

Linna lõplik kaal sõltub tõuast. Põllumajandustootjad eristavad kolme tüüpi: Keskel. Täiskasvanute suurim mass jõuab 35 kilogrammi. Kuid sellise lindude kasvatamine kodus on üsna raske. Sisu ja kasvatamise jaoks kasutatakse kodulindude põllumajandusettevõtete eritingimusi. Täiskasvanud Türgi madalas tõug kaalub mitte rohkem kui seitse kilogrammi. Naiste kaal - ,5 kg. Keskmine tõug on väga populaarsed.

Meeste laia tõugu esindajad kasvavad kuni 12 kg, Türgi - kuni 7 kg. Üksikasjalikult vanuses Loomulikult on ülaltoodud arvud üsna ligikaudsed.

lindude kaalulangus slim alla 6 nadala jooksul

Need keskmised näitajad omane konkreetse kalkunite. Põllumajandustootjad tagavad, et Türgi optimaalne mass on täiskasvanueas 12 kilogrammi. Selliste numbrite saavutamiseks on vaja jälgida nende kaalu esimestest lindude päevadest.

Niisiis peaks Chick 1-aastaselt kaaluma grammi. Kui Türgi kaarti täheldatakse esimesest väljanägemisest kestast, siis peaks selle päeva vanuses olema 50 gr. Esimese nädala jooksul on see näitaja korda. See tähendab, et esimese elunädala lõpuks peaks Türgi kaardi kaart jõudma gr. Teisest elunädalast, iga noor Turtsonok tuleks lisada iga päev massist 40 grammi. Lõpus 1 kuu elu, igapäevane kasv peaks suurenema grammi päevas. Selleks, et kaalu suurendada pidevalt, igapäevane sööda lindude kaalulangus peaks lindude kaalulangus grammi, millele järgneb suurenemine.

  • Mis on Türgi kaal. Kui sööta türklased, et saada kaal, kodus. Välimus või mis teeb mees ja naine
  • Bpi roxy fat burner arvustused
  • Poletage rasva ja tooni lihaseid
  • Bruce lee kaalulangus
  • Kuidas aidata oma lindu saada kaalu by Alyson Kalhagen Share on Facebook Share on Twitter Võimalik on teha mitmeid asju, mis aitavad lindel kaalust suurendada, kuid esimene asi, mida peaks tegema, kui kahtlustate oma lindu kaalulangus, on kavandada kohtumine oma lindude loomaarstiga, et saaksite täieliku kontrolli teha kohe võimalik.

Lindude lindude tõugu kaalu kõige intensiivsem kasv näitab 3-kuulist elu. Selle aja jooksul on mass kahekordistunud ja jõuab 10 kg. Suurendada kaalu ja püsinud stabiilsena, igapäevane lind peaks sööma vähemalt grammi toitu. Mõned kivimite liigid 3-kuulise elu jooksul minna tapmiseks. Väikesed ja keskmise tõujõud Kui 3-aastaselt kaalub Türgi 3,5 kg, siis värbab see grammi nädalas.

Niisiis 4 kuu jooksul peaks lindude mass erinema 4,5 kuni 5,5 kg.

Kuidas aidata oma lindu saada kaalu

Selliste näitajate saavutamiseks on oluline täita elektrirežiimi. Linnud peavad samal ajal igapäevaselt sööma. Ainult selle reegli suhtes kohaldatakse suled aktiivselt kaalu. Väikeste türklaste puhul ei saa maksimaalne mass olla üle 7 kg.

See tähendab, et rohkem kui 6 kuud sisaldavad neid ei ole mõtet. Lind saada rasva ja liha omandada jäikus. Seetõttu, et saavutada maksimaalne mass, Türgi väike kivi tapmisele.

Nõuetekohase toitumise ja korrapärase, tunnitasu, keskmise Rock Türgi maksimaalse mass jõuab kg, Türgi - kg.

Legendaarne linnud. Legendaarne lindude tohutu vapustav lind scanword 3 tähte

Tavaliselt ei pea kalkunid kauem kui 7 kuud. Erandid on naised, mis on vajalikud munade surfatail. Sellised isikud hoiavad 8 kuni 12 kuud. Edu saladused Võimsus peaks olema mitmekesine ja täis. Regulaarne kõndimine piisavasse territooriumil. Lindude kaalulangus rikastatud värskete maitsetaimede dieedi juuresolekul. Söödas peaks olema mineraalide allikana kest või lubjakivi. Kogenud põllumajandustootjatele soovitatakse saada Turks kaaluvad 12 kg keset talve keskel, võtta igapäevast Türgi alguses kevadel.

Kui lindude aktiivne kasv langeb sügis-talveperioodil, peab omanik hoolitsema kaskide, lindenide, viljapuude filiaalide eest hoolitsemise eest.

Suurepärane vahend paljude haiguste vastu - peeneks hakitud nõelad. Selle koostisosa saab lisada selle koostisosa 1-kuulisest elukallast, alustades väikese osaga, suurendades järk-järgult nõelude mahtu toidus. Kalkunite lindude kaalulangus üks olulisemaid komponente on mineraalkomponent.

Giants in the world of animals

Koorid ja lubjakivi võimaldavad lindudel luua tugevat luude süsteemi. Mineraalsete komponentide lisamine toidu lindudele kuupäevadest lemmikloomadest.

Kui tihti Türklasside suurenemine sõltub mitte ainult toidu tarbimise korrektsusest ja toidu arvu korrektsusest, vaid ka toidu tarbimise arvu kohta. Selleks, et kasvu intensiivsus ei viivitata sulgede esimesel kuul, peate sööma 6 korda päevas, levitades päeva jooksul ühtlaselt kõiki sööki. Teisest elust, Türgi tuleb toidab 4 korda päevas. Ka ühtlaselt lindude kaalulangus söögi vahelised vaheajad. Lõpetamisel Türgi aretus on suurepärane, kasumlik okupatsioon, mis on iga algaja põllumajandustootja võimu all.

Reageerimine peamine küsimus kodulinnukasvanduste massikalkunite, spetsialistid väidavad, et keha salendav sukkpuksid kaal, mis võib jõuda lind kodus on lindude kaalulangus. Madaliku tõu minimaalne mass on 7 kg. Kui mass on madalam kui täiskasvanueas väärtus, räägib ta ebakorrapärasest toitumis- ja lindude kaalulangus sisust.

lindude kaalulangus parim salendav ujuda pohjas

Pernoy omatehtud maja kalkunite ees peetakse süüa peaaegu kõike järjest, mitte liiga nõudlik dieedi ja hooldusega. Ärge muretsege kui söötmise türklasi. Aga nagu lindude kaalulangus söötmisel, peaksite mõistma mõningaid dieedi omadusi nii, et toit oleks õige ja tasakaalustatud, kuna lindude tervis sõltub sellest, kiirus, millega ta kasvab, ja selle lihasmassi. Kaal täiskasvanud kalkunid meestel minimaalse kiirusega 11 kilo, enamik osa võib kaaluda19 kilo.

Naiste mass on kaalu vahemikus 9 kuni 11 kilo. Kui lindu toitumine on õige, küllastunud mineraal- ja vitamisainete lisandite, sööda ja kasvatada üksikisikute kodustatud liha kalkunid on võimelised stabiilse režiimis, protsess kustub viljakus. Toit kalkunite majanduskasvu ja arengu tõhususe ja arendamise tõhususe kohta Lindude kariloomade suurepärase arengu jaoks tuleb INDEK't kõige erinevatele toodetele kõigil arengutappidel, embrüost küpsema riigi juurde.

Turks peaks olema valmistatud teraviljast, oakoorest, hea tatar ja kaera eest. Teraviljas on 70 protsenti valgust ja rasva esineb väikeses koguses, mille tõttu Türgi on sellise toiduga küllastunud.

  • Prognoos – aastaga kahaneb oluliselt lindude ja imetajate ökoloogiline mitmekesisus - Teadus
  • X-fit fat burn
  • Wally lewise kaalulangus
  • Soudmismasin hea rasvapoletaja
  • Otsing Otsing Mis on Türgi kaal.

Selleks, et lisada olulisi aminohappeid dieeti, sööki, kooki, soja. Luu, kala, liha ja verejahu sisaldavad loomsete valkude, fosforit ja kaltsiumi, nii et kui tekib küsimus kui kaal, et saada kaalu, tasub nendele toodetele tähelepanu pöörata.

Näpunäide Gestroeritud teravilja, roheline ja kuivtoit annab gruppide vitamiinidega lind: A, E, B ja H; Naiste munatootmine sõltub nendest komponentidest, samuti väikeste kanade kasvust. Vastsündinute toitmine Türgi Vastsündinud Türgi kaardi kaal on tavaliselt 50 või 52 grammi. Mõnikord kahtlevad kodulindude kahtlused, kas on võimalik toita ainult piimal põhinevaid koorunud tärpentiinitooteid.

Kuid kogenud lindude kaalulangus soovitasid isegi anda mitte-suur suvila cheerlee, sildumine või ripper. Pärast päeva, sööda tibud vajate keedetud muna, lisatakse riivitud maisi. Sellele segule on hea lisada mõningaid nisu või kaerahelbed suhe 1 kuni 4 osa. Lapsed söövad 8 korda päevas, lisage mõnikord ühe söötmise. Söötmete vahe on umbes 3 lindude kaalulangus. Võimsus peab asuma paksu kihi lame, koe või lindude kaalulangus pinnale. Kuni kolmanda päevani söövad nad lapsi kõrgeimale puderisse, lisades rohelise, järsu muna ja kartuli lisamisega, ühe portsjoni tuleks kehtestada vähe, vastasel juhul on kiire soolestiku toidukoormusega toime tulla.

Kuidas toita lindu 3 kuni 10 päeva?

lindude kaalulangus rasva poletamine jala rutiinne

Tibide elu kolmandal päeval, kui kehakaal jõuab umbes 70 grammi, on nad söödema mitmekesisemaks. Naustamise jaoks valmistatakse nisujahu niiske segu, mis võtab segu maht 60 protsendi võrra, lisatakse kümne protsendini, et lisada lihvimise maisi, nii palju kui see on vajalik peeneks hakitud rohelus. Värsked suvilajuust kestab 8 protsenti, kliid ja broneeritud munad, mis on vajalikud 10 protsenti, hukkudes kripil ja merekarbid on piisav 2 protsenti. Ka Türgi toidab lisaks värske rohelus ja nõges.

Kuidas teha menüüd menüüd ja kahe kuu türklased? Kui küsimus tekib päevakorrast kui igakuiste türklaste söötmine, sest nad lindude kaalulangus juba imenud, on nad valmistatud ebaviisakas toit: teraviljad oad, kala ja roheline jahu.

Näpunäide: lisaks lisanditele vitamiini ja mineraalainete, linnutoidu hinnanguliselt. Kalkunite kahe kuu järelkarva võib anda idanema teravilja. Selle aja jooksul, nende toidus, segude ja rohelise toidu juuresolekul. Suurepärane vitamiinitoit on riivitud porgandid, Rowan marjad, nõelad. Topelttoidu topelttoidud kodus on toidetud ka kuivatatud nõges või heinajahu. Mis sööb kolme kuu ja nelja kuu kalkunite söömise?