Liigu sisu juurde

Ära tee ennast nälga Kuigi inimesed hakkavad vähem sööma kaalust alla kaotama, võib see reeglina veelgi kaasa tuua tagasipöördumistulemusi. Regulaarne treening on tungivalt soovitatav neile, kes soovivad kaalust alla võtta või parandada nende tervist.

Vähendada süsivesikute kogust dieedis ja vabaneda ebaloomulikust toidust Võtke antioksüdandid Liiguta rohkem ja üllata oma keha erinevate koormustega. Metabolism on elu keemiline protsess. Käesolevas artiklis ütleme, kuidas kiirendada kaalulanguse metabolismi, millised tooted metabolismi kiirendavad ja mida veel teha, et suurendada kehas põletamise jagamise kiirust.

Kiirus, millega ta voolab sõltub individuaalsest isikust. Need, kellel on aeglane ainevahetus, reeglina on rohkem jäänud kaloreid, mis on ladustatud rasva kujul.

Kuid kiire metabolismiga inimesed põletatakse rohkem kaloreid ja vähem tõenäoline, et koguda rasva. Selles artiklis kaalume, miks mõnedel inimestel on kiire metabolism ja kuidas saab metabolismi kiirendada rohkem kaloreid.

f10 kaalulangus

Metabolism on mõiste, mis viitab kõigi kehasse keemiliste protsesside tervikule. Metabolismi kiirus, suuremad kalorite vajadused teie kehale.

Top7: Eesti staarid, kes on tänavu ropult kaalu langetanud

Lihtsad sõnad, ainevahetus - protsess, mis muutub meie energia tarbitud toiduks. Valgud, rasvad ja süsivesikud, samuti vitamiinid ja mineraalid, mida me kasutame, imenduvad ja töödeldakse keha uute rakkude, hormonaalse ja ensüümi metabolismi loomiseks. Metabolismi kiirus sõltub paljudest teguritest: pärilikult, tervisliku seisundist, kuid peamine roll on toidu harjumustest ja toitumise õigsusest.

Kui te järgite toitumist, ärge kasutage liigset kogust süsivesikuid, kuid siiski ei saa te kaalust alla võtta, tõenäoliselt on teil aeglane ainevahetus. Vanusega aeglustub ainevahetus ja keha kogub rasva hoiused. Metabolismi saab parandada, kui sööte tihti, kuid väikestes osades, mängida sporti, süüa toiduaineid, kiirendavat ainevahetust, nagu tsitrusviljad, leiba, kaerahelbed, rohelised köögiviljad, pähklid, vürtsikas paprika, ingver, kaneel, kala, madala Fat piimatooted, juua rohelist teed, kohvi.

Sel põhjusel võivad mõned inimesed palju süüa ilma kaalu lisamata, samas kui teised söövad vähem, kuid kogunevad rasva. Seega on "metabolismi kiirus" summa kaloreid, mida te põletada teatud aja jooksul, st Kalorite tarbimine. f10 kaalulangus

f10 kaalulangus

Metaboolse kiiruse võib jagada mitme kategooriasse: Basaaltaseme metabolism BMR : metabolismi kiirus, kui magate või on sügava rahu seisundis. See on minimaalne metaboolse kiirusega. Energia kulutatakse hingamis- vereringesse, südamelöögile, aju jõudlusele. Bx RMR : metabolismi minimaalne tase, f10 kaalulangus on vajalik keha elatusvahendite ja toimimise säilitamiseks.

Termilise toidu mõju TEF : seedimise ja seedimise jaoks vajalike kalorite kogus. Harjutuse termiline toime TEE : Koolituse ajal põletatud kalorite arv. Igapäevase tegevuse termogenees Puhas : füüsiliste toimingute ajal põletatud kalorite f10 kaalulangus, välja arvatud koolitus ja sport. See on tooli väljaheide, kõndides tänaval, erinev positsioon.

Väljund:Metaboolse kiirusega tuntakse ka kalorite tarbimisena. See on keha kasutatava kalorite hulk teatud aja jooksul. Millised tegurid mõjutavad metabolismi kiirust? Mitmed tegurid mõjutavad metaboolset kiirust. Siin on mõned neist: Vanus:Vanemad sa saad, aeglasem metabolismi kiirus muutub.

Nutikas vannitoakaal +Keto Ultra Pure kaalulangus kuur

See on üks põhjusi, miks inimesed kalduvad vanusega kaaluma. Kehasuurus:Mida rohkem sa ise suurused, seda rohkem kaloreid põletate. Keskkonnatemperatuur:Kui keha on kokku puutunud külmaga, vajab see kehatemperatuuri languse vältimiseks rohkem kaloreid.

Kehaline aktiivsus:Kõik kehaliigutused nõuavad kaloreid. Mida aktiivsem sa tahad, seda rohkem kaloreid sa põletad. Metabolism kiireneb vastavalt. Hormonaalsed rikkumised:Cushing sündroom Ja hüpotüreoidism aeglustab ainevahetuse kiirust ja suurendab kaalutõusi riski. Väljund:Mitmed tegurid mõjutavad metabolismi kiirust.

Nende hulka kuuluvad vanus, lihasmassi, keha suurus ja kehaline aktiivsus. Kas mõned inimesed on sündinud kiire metabolismiga? Metabolismi kiirus on kõigis inimestes erinev, isegi vastsündinutel. Teisisõnu, mõned inimesed on sündinud kiirem metabolismi kui teised. Kuigi geneetika võib nende erinevuste slimming massager st-788 aidata, ei saa teadlased sõlmida üldisele järeldusele metaboolse kiiruse mõju kohta, suurendada kaalu ja rasvumist.

Sellegipoolest näitavad enamik uuringuid, et rasva inimestel f10 kaalulangus keskmise kaaluga võrreldes suurema üldise metaboolse kiirusega. Teadlased märkisid, et see tähendab, et rasvunud inimestel on suurem hulk lihaseid, mis tagavad ülekaalu. Sellegipoolest näitavad uuringud, et rasva inimestel on metabolismi kõrgem ainevahetus, olenemata nende lihasmassist.

Ainult üks asi on selge - kõik inimesed on metabolismi kiirusega erinevad.

kaalukaotus

Enamik neist erinevustest toimub inimeste vanuse tõttu, samuti nende keskkonna ja käitumise tõttu. Siiski on vaja veelgi uurida geneetika rolli nendes individuaalses erinevustes üksikasjalikumalt. Sellegipoolest jääb geneetika mõju nendele erinevustele ebaselgeks. Metaboolne kohandamine Metaboolne kohanemine, mida tuntakse ka adaptiivse termogeneesi või näljarežiimi kui rasvumise arengus. Nälgarežiim on keha vastus kalorite puuduse jaoks.

Kaalulangus viitab tõsisele tõvele

Kui teie keha ei saa piisavat kogust toitu, püüab ta selle kompenseerida, vähendades metaboolset kiirust ja põletatud kalorite arvu. Metabolismi kiiruse vähendamise aste on erineva inimeste vahel väga erinev.

f10 kaalulangus

See metabolismi aeglustumine on väljendunud rasvumise all kannatavatel inimestel. Mida suurem on aeglustumine, seda raskem on kaalust alla võtta dieedi või näljaga. Nälgarežiim sõltub tõenäoliselt f10 kaalulangus geneetikatest, vaid ka mängima eelmiste kaalulanguse või füüsilise treeningu eelmiste katsete rolli. Väljund:Metaboolne kohandamine või f10 kaalulangus tekib siis, kui metaboolse kiiruse aeglustab madala kalorsusega dieedi ajal.

See varieerub inimeste f10 kaalulangus, kuid rohkem märgatavamad inimestel, kes kannatavad rasvumise all. Kuidas parandada metabolismi keha kaalust alla?

G-Power BMW M550d xDrive on 435 hj ja 850 Nm pöördemomenti

Te võite kaalust alla võtta, mitte ainult tarbida vähem kaloreid toidus. Tõhus kaalulangusprogrammide hulka kuuluvad ka metabolismi kiirendamise strateegiad. Õnneks on metabolismi kiirendamiseks mitu võimalust ja kaalust alla võtta. Siin on kaheksa lihtsat meetodit. Liiguta rohkem Kõik keha liikumised põhjustavad kalorite põletamist. Mida f10 kaalulangus on teie, seda suurem f10 kaalulangus teie metaboolse kiirusega.

f10 kaalulangus

Isegi väga lihtsad tegevused, näiteks seistes, kõndimine või töö tegemine majas, pikemas perspektiivis annavad nad head tulemused. See metaboolse kiiruse kasv on tuntud igapäevase tegevuse termogeneesina puhas.

f10 kaalulangus

Üksikisikutes, kellel on tõsine rasvumine, võib puhas olla oluline osa kalorite igapäevasest voolust. NEAT-i suurendamiseks on mitu võimalust. Teine uuring näitas, et alalise kirjaliku tabeli kasutamisel põletatakse veel kalorit, võrreldes istekohaga. Samamoodi võib mõttetu olla oluline. Regulaarne treening on tungivalt soovitatav neile, kes soovivad kaalust alla võtta või parandada nende tervist. Aga isegi kerged tegevused, nagu kõnnib, töö kodus või liikuvus, võib anda teile eelise hiljem.

Väljund:Mida rohkem te liigute, seda rohkem metabolismi muutub. Kui teil on istuvas töö, saate parandada metabolismi kiirust, regulaarselt märgistamist, närimiskummi närimist või kõrge kirjutuslaua kasutamist. Tehke kõrge intensiivsusega treeningud Kõige tõhusamad harjutuste vormid on suure intensiivsusega koolitus HIIT. Nende olemus seisneb selles, et harjutused on ehitatud kiiresti ja väga intensiivsetest lähenemisviisidest, nagu Sprint või Fast Pushups. See kiirendab metabolismi tõesti isegi siis, kui koolitus on juba lõppenud.

Väljund:Kõrge intensiivsuse intervalli väljaõpe on üks kõige tõhusamaid viise metabolismi kiiruse suurendamiseks ja rohkem kaloreid. Power koolitus Power f10 kaalulangus on veel üks suurepärane võimalus metabolismi parandamiseks. Võimsuse harjutused aitavad kaasa lihasmassi kasvule, mis on suurepärane boonus treeningu otsesele mõjule. Kehalihaste arv on otseselt seotud metabolismi kiirusega.

Erinevalt rasva massist suurendab lihasmassi oluliselt arvu kaloreid, mida sa puhata. See tähendab, et täiendavat kalorit põletatakse päevas.

Kaalukaotusest puust ja punaseks: mida see kehale teeb ja kuidas kaotada rasva, mitte lihast?

Vanadus, reeglina väheneb lihasmassi ja seega väheneb metabolismi kiirus, kuid regulaarne võimsus harjutused võivad selle ebasoodsa protsessi osaliselt vastu võtta. Samamoodi põhjustab kaalulangus dieedi tulemusena sageli lihasmassi kadumise ja metabolismi kiiruse vähendamiseks. Kuid jõukoolitus aitab seda takistada. Tegelikult on ülekaalulisuse naiste jaoks läbiviidud uuring näidanud, et kalorite tarbimise madala kalorsusega dieedi võimsuse harjutuste jõudlus takistab lihasmassi ja metaboolsete kiiruste vähenemist võrreldes nendega, kes f10 kaalulangus ole kaasatud ega teostanud ainult aeroobseid Harjutused.

Väljund:Toitekoolitus võib suurendada metaboolset kiirust, stimuleerides lihaste kasvu. See võib isegi võidelda vananemisprotsessi ja madala kalorsusega dieediga seotud metaboolse kiiruse vähenemise vähenemist. Söö valk Söömine piisavalt valk on oluline, kui soovite suurendada või säilitada lihasmassi. Kuid toiduvalgul on ka muud eelised, näiteks kehakaalu languse kiirendamine. Kõik toidud põhjustavad metabolismi ajutist suurenemist.

Toidu soojusmõju tuntud protsess TEF. Sellegipoolest on see mõju palju tugevam pärast valgu toidu kasutamist kui pärast söömist, rikkalik süsivesikute ja rasvadega. Selline kalorite voolu suurenemine võib kaasa aidata kaalulanguse kaalulanguse või kaalutõus pärast kaalulangust.

Tef on kõrgeim hommikul või esimese paari tunni pärast seda on Wisched. Sel põhjusel proovige tarbida enamiku teie igapäevaseid kaloreid selle efekti maksimeerimiseks.